Sestdiena, 3. janvāris
Miervaldis, Miervalda, Ringolds
weather-icon
+-1° C, vējš 1.05 m/s, D-DA vēja virziens
Aluksniesiem.lv bloku ikona

Uzņēmumi var pretendēt uz attīstības balvu

Arī mūsu pilsētas un rajona uzņēmumi līdz 15.novembrim var pieteikties konkursam par Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras balvām, kuras piešķirs jau trešo gadu.

Arī mūsu pilsētas un rajona uzņēmumi līdz 15.novembrim var pieteikties konkursam par Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras balvām, kuras piešķirs jau trešo gadu.
Šo konkursu rīko ar nolūku sekmēt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā, veicināt tās prestižu un popularizēt sociāli atbildīgu uzņēmējdarbību. Uzņēmumus vērtēs pēc to apgrozījuma pieauguma attiecībā uz iepriekšējo gadu, pēc investīciju apjoma attiecībā uz apgrozījumu, pēc nomaksāto sociālo nodokļu lieluma procentuāli uz vienu strādājošo, kā arī pēc sociālās aktivitātes. Balvas piešķirs pēc teritoriālā principa. Labākie saņems stikla mākslinieces Martas Ģibietes veidotu piramīdas formas statueti, kura simbolizē attīstību un virzību.
Līdz 25.novembrim konkursantus izvērtēs katrā reģionā speciāli izveidota komisija, kas nominēs trīs pretendentus tālākai vērtēšanai. Uzvarētājus paziņos ikgadējā Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedru saietā decembra sākumā.
Konkursā par attīstības balvām var piedalīties ikviens uzņēmums, kas darbojas ne mazāk kā trīs gadus un ir kādas uzņēmēju apvienības vai profesionālās organizācijas biedrs.
Konkursam uzņēmumus var pieteikt, aizpildot pieteikuma anketu, kas pieejama Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras mājas lapā “www.chamber.lv”, kā arī Rīgas un reģionālajos birojos.

Aluksniesiem.lv bloku ikona Komentāri