Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Tūrisma uzņēmēji gatavojas darbīgai vasarai

Maijs un vasara Alūksnes novadā būs darbīgs laiks - norisināsies vairāki liela mēroga sporta un kultūras pasākumi, kas pulcēs daudz viesu. Lai tūrisma uzņēmējus informētu par plānotajiem pasākumiem, Alūksnes novada pašvaldība tūrisma nozarē strādājošos aicināja uz tikšanos. Pirmais lielākais pasākums gaidāms jau šomēnes - starptautisks džudo turnīrs, kas Alūksnē pulcēs 1000 sportistu. Otrs lielākais pasākums - militārā parāde 4. maijā.
2012. gadā aizsardzības nozare aizsāka jaunu tradīciju, lai tuvāk iepazīstinātu ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem tos iedzīvotājus, kuriem nav iespēju apmeklēt tradicionālo valsts svētku parādi 18. novembrī Rīgā. Tradīcija paredz katru gadu valsts neatkarības atjaunošanas dienā kādā no Latvijas novadiem organizēt Nacionālo bruņoto spēku dienu. Šogad parāde notiks Alūksnē. “Pasākums būs vērienīgs, ar vairākām aktivitātēm, un tas nozīmē arī vairāku ielu slēgšanu. Ar to jārēķinās gan iedzīvotājiem, gan uzņēmējiem, organizējot savu darbu,” stāsta Alūksnes novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta speciāliste Māra Saldābola, aicinot gan uzņēmējus, gan iedzīvotājus būt saprotošiem un ievērot ierobežojumus. Gatavošanās parādei notiks jau 3. maijā, un tas nozīmē, ka dažādi ierobežojumi būs spēkā jau piektdien. Parādes galvenā norises vieta - Alūksnes Jaunā pils, tas nozīmē, ka būs slēgta teju visa Pils iela, arī daļa Ojāra Vācieša ielas un Pilsalas teritorija.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.