Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kas mēs esam

“Alūksniešiem.lv” (www.aluksniesiem.lv) ir Alūksnes un Apes novadu laikraksta “Alūksnes un Malienas Ziņas” interneta portāls ar vairāk kā desmit gadu pieredzi. “Alūksniešiem.lv” ir vieta, kur visa aktuālā informācija ir klikšķa attālumā. Portāla saturu veido profesionāla un uzticama žurnālistu komanda, ziņojot par aktualitātēm operatīvi un precīzi, skaidrojot notikušo un jautājot viedokļus, kā arī plaši atspoguļo ar video un foto dažādu pasākumu norisi Alūksnes un Apes novados, tā ļaujot katram būt klātesošam to norisē. Portāls plašāk nekā laikraksta lappusēs atspoguļot lokālo informāciju un veidot atgriezenisko saiti ar lasītājiem.

Saskaņā ar “Kantar TNS” datiem uz 2020. gadu, laikraksta auditorija ir 13 000. Pret kopējo iedzīvotāju skaitu Alūksnes un Apes novados (17 908 iedzīvotāji 2019. gadā) tas ir ļoti liels auditorijas pārklājums jeb 73 %.
Kopš 2008. gada augusta laikrakstam ir arī reģionālais interneta portāls “Alūksniešiem.lv” (www.aluksniesiem.lv). Pēc sistēmas “Google Analytic” datiem par 2020. gadu, portālam “Alūksniešiem.lv” bija 153 503 unikālo lietotāju. 

Laikraksts “Alūksnes un Malienas Ziņas” ir neatkarīgs reģionāls preses izdevums, kas iznāk kopš 2019. gada 4. janvāra. Izdevējs – SIA “Malienas Ziņas”. Iznāk divas reizes nedēļā – piektdienās, 16 lappušu apjomā kopā ar pielikumu “TV Diena”, un otrdienās 8 lappušu apjomā. “Alūksnes un Malienas Ziņas” ir laikraksts, kurā kopš 2019. gada janvāra apvienojās divas iepriekšējās Alūksnes un Apes novadu neatkarīgās avīzes – “Malienas Ziņas” (iznāca kopš 1925. gada 14. maijā) un “Alūksnes Ziņas” (iznāca kopš 2000. gada 17. oktobra). Apvienojot spēkus, radošos un profesionālos žurnālistu kolektīvus, kopā tiek radīta avīze ar daudzpusīgu saturu.

“Alūksnes un Malienas Ziņās” ik nedēļu tiek publicēti raksti, fotoreportāžas, ziņas, viedokļi, komentāri, kas tiek gatavoti, ievērojot profesionālas žurnālistikas principus un gādājot, lai lasītājs saņemtu objektīvu informāciju. Lai laikraksta slejās paustais stiprinātu Latvijas Republikas Satversmē noteiktās vērtības – visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi; ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību; cenzūra ir aizliegta; ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas, reliģisko brīvību. Laikraksta saturā dominē politiskie, sociālie, ekonomiskie un kultūras temati, veidojot sabiedriski nozīmīgu saturu par dzīvi Latvijas pierobežā – Alūksnes un Apes novados.

Rakstām par:

  • Alūksnes un Apes novadu ikdienas notikumiem un problēmām;
  • izzinām un atspoguļojam vietējo iedzīvotāju, amatpersonu viedokļus;
  • veidojam aprakstus un pieredzes stāstus par dažādu nozaru cilvēkiem, ģimenēm;
  • atspoguļojam un skaidrojam valsts politiķu pieņemtos lēmumus, izmaiņas noteikumos, to kontekstā izceļot aspektus, kā tas ietekmē Alūksnes un Apes novadu iedzīvotājus.

Adrese: Rūpniecības iela 7a, Alūksne, LV-4301
E-pasts: info@aluksniesiem.lv

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.