Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Šodien bērnudārzam “Mazputniņš” – 20

Vai mazs putniņš var lidot? Protams, ka var! Malienas pirmsskolas izglītības iestāde (PII) jeb bērnudārzs ar nosaukumu “Mazputniņš” lido jau 20 gadus, un tieši šodien bērnudārza lielā ģimene svin savas pastāvēšanas gadskārtu.

Pirmsskolas izglītības iestādes izveidei Malienā toreizējā kolhoza laikā uzcēla jaunu ēku. Kādu brīdi ēka bija tukša, bet vēlāk tajā sāka darboties Malienas pamatskolas rotaļu grupa un arī 1. klase. Bērnudārza pirmā vadītāja bija Silvija Bitaine.

2003. gadā šajā ēkā atvērta Malienas pagasta speciālā pirmsskolas izglītības iestāde. Tagad, laikiem un pastāvošajai iekārtai mainoties, tā kļuvusi par Malienas pirmsskolas izglītības iestādi ar nosaukumu “Mazputniņš”, kurā bērnus uzņem no pusotra gada līdz pat skolas vecumam, un pakalpojumu piedāvā visu diennakti. “Realizējam ne tikai pamata programmas, uzņemam arī bērnus ar īpašām vajadzībām speciālajās mācību programmās. 22. septembris mums visiem būs kopīga svētku diena, kad mielosimies ar kliņģeri. Tagad vēl mācāmies spēlēt teātri, dziedāt dziesmas un bērni apciemo cits citu grupiņās, svinot bērnudārza jubileju,” stāsta PII “Mazputniņš” vadītāja Inga Āboltiņa, intervijā pastāstot laikraksta lasītājiem par savu darba vietu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.