Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Modris Račiks: “Deputātam ir jābūt ar ļoti “cietu mugurkaulu”.”

Modris Račiks ir viens no tiem Alūksnes novada pašvaldības domes neatkarīgajiem deputātiem, kurš šajā sasaukumā domē strādā pirmo reizi. Deputāta krēslā aizvadīti nedaudz vairāk kā divi gadi, tādēļ viņa ieskatā bijis pietiekami daudz laika iepazīt pašvaldības darbu.

- Kādas bija sajūtas, uzzinot, ka pašvaldību vēlēšanās 2021. gadā esat ievēlēts?
- Sapratu, ka cilvēki mani ciena, vērtē, uzticas. Sākot strādāt domē, jutos ļoti nedroši. Bija tā, kā mācīties svešu valodu – sākumā jūties nedaudz uztraucies un daudzas lietas ir neskaidras. Līdz pirmajai domes sēdei, kamēr nebija ievēlēta domes vadība, nebija skaidrs, kur es būšu - koalīcijā vai opozīcijā. Vienu gan varu teikt – politiķim, deputātam ir jābūt ar “ļoti cietu mugurkaulu”. Piemēram, pirmajā domes sēdē es nobalsoju par pašreizējo domes vadītāju, un tas nozīmē, ka es šo lēmumu esmu pieņēmis nākamajiem četriem gadiem. Es to nemainīšu. Taču, turpinot darbu, es visu laiku mācos.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (3)

  1. Vēl jau tikai darba augļi tuvojas! Interesants būs nākošais gads, kad sevi parādīs “jostu” savilkšanas budžets. Par to tiešā nozīmē ir atbildīgi deputāti, krizdami projektu, līdzfinansējumu un aizņēmumu eiforijā. Redzēs cik cilvēkiem vēl piespiedīs uzņemties vairāku cilvēku darbu, samazinot slodzes un atstādami pa vienai slodzei tur, kur darbs būtu jādara vairākiem cilvēkiem. Jau tagad tas notiek ļoti aktīvi daudzās iestādēs. Naudu mēģina un mēģinās sakasīt uz “parastā” darba darītāju rēķina, ar visu deputātu svētību. Vidējo darbu algu Latvijā Alūksnes novada pašvaldībā saņem reti kurš cilvēks, pārējie ir tikai eksistētāji, kuri ir samierinājušies ar savu likteni šajā pašvaldībā un ir nolēmuši savus likteņus vietējo varas pārstāvju žēlsirdībai.

    27
    2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.