Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Iedzīvotāji iesaka, nobalso un īsteno

Noslēdzies Smiltenes novada pašvaldības līdzdalības budžeta projektu konkurss. Atbalstu saņems četras iedzīvotāju iniciatīvas, tostarp Apē un Trapenē. Līdzdalības budžeta projekta konkursa ideja paredz, ka pieteikumus iesniedz novada iedzīvotāji, paši balso un vairāk balsu saņēmušās idejas realizē par pašvaldības finansējumu.
Visvairāk balsu saņēmis apeniešu iesniegtais projekts “Apes estrāde
- kur satiekas cilvēks, kultūra un laiks!”. Estrāde un tās teritorija ir mazpilsētas “Mežaparks”. “Vieta, kur satikties, dzīvot, svinēt, izpausties, baudīt un vienkārši būt! Mērķtiecīgi uzsākta iniciatīva “Estrādei Apē būt!”- ar to saprotot morāli un tehniski vecās estrādes pārtapšanu jaunā, nepārspīlētā, vienkāršā un baudāmā izskatā. Estrāde un tās apkārtne ir vieta ar savu auru – priežu parka ieskauta, ar dabisko reljefu skatītāju sēdvietās, lai katrs varētu justies komfortabli, jo var piebraukt arī cilvēki ar kustību traucējumiem. Šī projekta ietvaros plānots iegādāties materiālus, lai varētu veikt skatītāju sēdvietu atjaunošanu,” norāda projekta iesniedzēja, Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolas direktore Dina Meistere. Estrādi skolas pasākumiem un mācību procesam izmanto arī skola. “Diemžēl tā vairs nav mūsdienu prasībām atbilstoša. Plāns ir to pilnībā atjaunot piecu gadu laikā,” saka D. Meistere.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.