Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Gods kalpot Latvijas mežiem

Meža nozares gada balvas “Zelta čiekurs 2022” laureātu vidū šogad arī mežsaimnieks, bijušais Valsts meža dienesta ģenerāldirektors Andis Krēsliņš, kurš augsto apbalvojumu saņēma nominācijā “Par mūža ieguldījumu”. Apbalvojums mežsaimniekam ir ļoti nozīmīgs, jo to pasniedza cilvēki, ar kuriem viņš visu mūžu kopā vadījis savu darba dzīvi. Strādājot dažādos amatos, viņš šim darbam veltījis vairāk nekā 40 gadus. Tagad Andis Krēsliņš jau divus gadus izbauda nestrādājoša cilvēka statusu un ir kopā ar ģimeni Alūksnē. Ja tagad dzīve būtu jāsāk no jauna, A. Krēsliņš tāpat izvēlētos to saistīt ar mežsaimniecību.

Alūksnieša Anda Krēsliņa tēvs bija mežsargs, mežsargs arī tēva brālis un arī paša brālis pabeidza mežsaimniecības fakultāti un tagad strādā mežā. Savukārt mamma bija skolotāja, no kuras varēja mācīties veiksmīgi komunicēt ar cilvēkiem, prasmīgi organizēt savu un citu cilvēku darbu. “Diemžēl turpinājuma gan nav. Man ir divas meitas, kuras nodarbojas ar dažādām lietām, tikai ne saistībā ar mežu,” stāstot par savas dzimtas saknēm un mīlestību pret Latvijas zaļo rotu - mežu, laikrakstam saka A. Krēsliņš.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.