Ceturtdiena, 29. janvāris
Aivars, Valērijs, Bille
weather-icon
+-14° C, vējš 2.41 m/s, A-ZA vēja virziens
Aluksniesiem.lv bloku ikona

Bijušo ieslodzīto tur aizdomās par vairākām zādzībām Aluksnē

25. novembrī pulksten 19:30 policijā saņemta informācija, ka iekļūts vasaras mājā Alūksnē, Mežkalna ielā. Nozagti divi TV dekoderi un melnas krāsas soma, no šķūnīša nozagts sarkanas krāsas velosipēds.

26. novembra naktī īsi pēc pusnakts saņemta informācija, ka iekļūts kioskā Alūksnē, Tirgotāju ielā. Nozagta nauda – 10 latu.

26. novembra naktī desmit minūtes pirms trijiem saņemta informācija, ka iekļūts veikalā Jaunalūksnes pagasta Kolberģī. Nozagtas 20 paciņas cigarešu.

Par visiem gadījumiem uzsākts kriminālprocess un 26. novembra naktī Alūksnē spēļu zālē aizdomās par minētajām zādzībām aizturēts 1990. gadā dzimis Annas pagasta iedzīvotājs.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka vīrietis 25. novembrī apzadzis vēl kādu ēku Alūksnē, Mežkalna ielā. Pēc policijas ierosinājuma tiesa aizdomās turētajam piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu.
   
23 gadu vecais vīrietis 11.novembrī atbrīvots no ieslodzījuma vietas, kur izcieta tiesas piemēroto sodu par iepriekšējām zādzībām.

Aluksniesiem.lv bloku ikona Komentāri