Piektdiena, 30. janvāris
Tīna, Valentīna, Pārsla
weather-icon
+-12° C, vējš 1.7 m/s, ZA vēja virziens
Aluksniesiem.lv bloku ikona

Svinīgā pasākumā godina Alūksnes novada skolotājus

Māriņkalna tautas namā 4.oktobrī notika Skolotāju dienai veltīts svinīgs pasākums, kurā skolotāji tika apbalvoti ar Alūksnes novada pašvaldības apbalvojumu „Pagodinājums izglītībā”, kā arī saņēma citas balvas.
“Apbalvojumam „Pagodinājums izglītībā” bija pieteikti desmit pretendenti, taču katrā no trīs nominācijām to saņēma viens skolotājs. Apbalvojums nominācijā ,,Par ieguldījumu un sasniegumiem darbā ar talantīgajiem izglītojamajiem” tika pasniegts Alūksnes novada vidusskolas skolotājam Sergejam Sverčkovam. Nominācijā „Par radošumu un sasniegumiem audzināšanas darbā” Pagodinājumu saņēma Alūksnes novada vidusskolas skolotāja Dace Alksne, savukārt Ilzenes pamatskolas skolotājas Agitas Līdumnieces veikums novērtēts ar Pagodinājumu nominācijā „Par radošumu un sasniegumiem interešu izglītībā”. Līdz ar Pagodinājumu skolotāji saņēma arī naudas balvu,” informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.
Savukārt Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu saņēma Ņina Urlapova, Svetlana Koroļova, Aleksandrs Kondratjevs, Ilma Kondratjeva un Iveta Taimiņa no Alūksnes novada vidusskolas un Ludmila Molčanova, Nadežda Gorkina un Ludmila Sverčkova no Pededzes pamatskolas. AS „Swedbank” īpašo balvu šogad saņēma Strautiņu pamatskolas skolotāja Sandra Buliņa.
“Svētku dienā pedagogus sveica Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Sociālās, izglītības un kultūras komitejas priekšsēdētājs Aivars Fomins un izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Kupča. Profesijas svētkos skolotājus ar koncertu iepriecināja aktieris, dziesminieks Varis Vētra, bet vakara gaitā sekoja vēl arī citi patīkami pārsteigumi, par kuriem Izglītības pārvalde pateicas atbalstītājiem: Mudītei Eglei (veikals „Aba”), Elitai Zariņai (veikals „Līva”), Evitai Ogņevai (kafejnīca „Pajumte”), Līgai Purei (veikals „Pure”), Baibai Paeglei (frizētava „Marta”), Ievai Gerhardei Misiņai (veikals „Suflē”), Jolantai Arājai (kafejnīca „Jolanta”), Guntaram Švolmanim (SIA „Valdis”), Spodrai Matisānei (SIA „Donita”), Intai un Centim Sileroviem (SIA „Dzīpars S”), Ainim Stapkēvičam (SIA „Aldators”), Kasparam Aigaram (KS „Kubulnieki”), Zaigai Raipalei (aptieka „Viola”), Mairai Ulasei („Mēness aptieka”), Eleonoras Ilsjānes ģimenei un izglītības iestāžu atbalsta personālam,” saka E.Aploka.

Aluksniesiem.lv bloku ikona Komentāri