Pirmdiena, 19. janvāris
Andulis, Alnis
weather-icon
+-10° C, vējš 1.07 m/s, DR vēja virziens
Aluksniesiem.lv bloku ikona

Vasaras nometnes Alūksnē būs

Alūksnes pilsētas domē ir apstiprināts konkursa par Alūksnes bērnu un jauniešu vasaras nometņu organizēšanu nolikums 2009.gadam.

Alūksnes pilsētas domes decembra sēdē priekšsēdētāja Vija Puzule norādīja, ka pērn pašvaldībā tika saņemti iebildumi no vecākiem, ka pilsētā ir maz nometņu un nav, kur nodarbināt bērnus, tādēļ tapis konkursa nolikums. Konkursa mērķis ir veicināt Alūksnes bērnu un jauniešu nodarbinātību un saturīgu brīvā laika pavadīšanu vasarā, organizējot nometnes.

Nometnes vadītājam jābūt personai, kura apguvusi Izglītības un zinātnes ministrijas akreditētu nometņu vadītāju kursu programmu un saņēmusi attiecīgu apliecību. Nometnes paredzētas Alūksnes bērniem un jauniešiem vecumā no 5 līdz 18 gadiem, kas deklarējuši dzīvesvietu Alūksnē.

Konkursam var iesniegt pieteikumus par jaunrades, sporta un tūrisma, darba un atpūtas, atpūtas un piedzīvojumu un cita rakstura nometņu organizēšanu. Katram nometnes dalībniekam jāparedz obligāta dalības maksa. Netiks atbalstītas profesionālās izglītības un interešu izglītības patstāvīgi darbojošos pulciņu iesniegtie projekti to dalībnieku darbības turpināšanai un profesionalitātes nostiprināšanai.

Pieteikumus nometņu rīkošanas konkursam interesenti var iesniegt Alūksnes pašvaldībā līdz šā gada 8.maijam.

Aluksniesiem.lv bloku ikona Komentāri