Pirmdiena, 19. janvāris
Andulis, Alnis
weather-icon
+-9° C, vējš 0.89 m/s, R-ZR vēja virziens
Aluksniesiem.lv bloku ikona

Labdarības akcija turpinās

Janvāris ir pēdējais akcijas mēnesis. Līdz 31.janvārim ikviens var palīdzēt piepildīt 15 sapņus, ziedojot labdarības portālā „Ziedot.lv” vai zvanot uz ziedojumu tālruni 90006983. Pašlaik ir piepildīti seši bērnu sapņi, vēl ir nepieciešams ziedotāju atbalsts, lai palīdzētu deviņiem bērniem.

Pūkains rotaļbiedrs – cukuroposums – ir Ērikas sapnītis. Trīs mazo princešu sapnis ir sava pasaku valstība, ko īstenos ceļojums uz “Disnejlendu”, kur varētu satikt savus iemīļotos pasaku varoņus. Undīnes sapnis tiktu piepildīts, sagādājot bērnu attīstības spēli – datoriņu. Savukārt Katrīnu iepriecinātu atpūta kopā ar savu ģimeni, bet divus gadus vecajam Maksimam patīk brīvo laiku pavadīt svaigā gaisā, tāpēc gribētu nodoties sportiskām aktivitātēm savā rotaļlaukumā ar slīdkalniņu. Tie ir sapņi, kuriem joprojām nepieciešams ziedotāju atbalsts.
Akcijas pirmo divu mēnešu laikā ir piepildīti seši bērnu sapņi un “Ziedot.lv” ziedojumu summa jau ir pārsniegusi septiņus tūkstošus latu. Mazajai Beātei klusajā adventes laikā tika sagādāts pārsteigums – īsta pasaka. Ciemos bija ieradusies Rēzija Kalniņa un lasīja meitenei Vinniju Pūku savā neatkārtojamā balsī. Beātei bija sapnis par mūzikas atskaņotāju ar austiņām, lai varētu klausīties mūziku un pasakas. Dāvana – portatīvais DVD atskaņotājs ar austiņām – Beāti sasniedza svētku laikā. Tagad viņa var ne tikai klausīties pasakas, bet arī noskatīties kādu multfilmu.
Daļai bērnu ik dienas jāuzturas slimnīcā, tādēļ viņu vēlmes ir saistītas ar brīvā laika pavadīšanu atbilstoši viņu fiziskajām iespējām. Ir piepildīti trīs bērnu sapņi par portatīvo datoru, tāpat divus gadus vecajam Dmitrijam ir uzdāvināta attīstības spēle, kam ir Vinnija Pūka balss, dažādas melodijas un animācijas. Bērnu dators palīdzēs apgūt burtus, skaitļus un vārdus.
Savukārt desmit gadus veco Emīliju bērnu izrādē „Šreka Ziemassvētki” pārsteidza Marijas Naumovas teiktais, ka nākamgad arī Emīlijai vajadzēs uzstāties priekšnesumā, jo meitene „MarieN Studio” varēs apmeklēt jau sen izsapņotās mūzikas nodarbības un apgūt sintezatora spēli.
Labdarības akcija „Dāvāsim sapni!” jau ceturto gadu aicina piepildīt smagi slimu bērnu sapņus un sniegt atbalstu Bērnu paliatīvās aprūpes biedrībai. Līdz 31.janvārim ikviens var palīdzēt piepildīt 15 bērnu sapņus. Pārējie līdzekļi tiks nodoti Bērnu paliatīvās aprūpes biedrībai bērnu aprūpei un medicīnas aparatūras iegādei.
Ikvienam no mums ir savi sapņi, taču atšķirībā no šiem bērniem, mums ir daudz laika un iespējas tos īstenot, tādēļ palīdzēsim piepildīt kāda bērna sapni!

Aluksniesiem.lv bloku ikona Komentāri