Firma “Sca molnlycke ab”, kas Latvijā izplata “Libero” autiņbiksītes un “Libresse” higiēniskās paketes, dāvina bērnu aprūpes centram “Rīga” 555 pakas “Libero” autiņbiksītes.
Firma “Sca molnlycke ab”, kas Latvijā izplata “Libero” autiņbiksītes un “Libresse” higiēniskās paketes, dāvina bērnu aprūpes centram “Rīga” 555 pakas “Libero” autiņbiksītes un gandrīz 10 000 iepakojumus “Libresse” sieviešu higiēnisko pakešu misijai “Pakāpieni”. Šogad “Libero” autiņbiksītes saņēma abas ģimenes, kurās piedzima trīnīši.
“Bērnu aprūpes centrā “Rīga” šobrīd atrodas 143 mazuļi, no tiem 50 ir vecumā līdz vienam gadam. No viena līdz divu gadu vecumam – 23 mazuļi, no diviem līdz trijiem gadiem – 27 bērni, un no trīs līdz pieciem gadiem – 43. Lielākajai daļai bērnu (120) ir nepieciešamas autiņbiksītes, tāpēc firma “Sca molnlycke ab” dāvina mazuļiem 555 pakas vai 13 252 gabalus dažādu izmēru “Libero” autiņbiksītes un biksīšautiņus,” skaidro komunikāciju un sabiedrisko attiecību aģentūras “InSe” pārstāve Inga Dzelve.
Katru dienu bez auklītes un audzinātājas ar aprūpes centra bērniem strādā arī muzikālā audzinātāja, sporta organizators, logopēds, psihologs un sociālais darbinieks. Centrā ir arī 54 bērni invalīdi, ar kuriem strādā fizioterapeits un ergoterapeits.
Misija “Pakāpieni” palīdz bērniem, kas aug maznodrošinātās ģimenēs un bērnunamos, kā arī grūtniecēm, kas nonākušas krīzes situācijās. Misijā ir Aprūpes, Bāreņu un Dzīvības nodaļa. “Aprūpes nodaļa palīdz vairāk nekā 350 ģimenēm visā Latvijā, kurās aug apmēram 2000 bērnu. Ģimenēm tiek meklēti sponsori,” norāda I. Dzelve. Bāreņu nodaļa atbild par bērnu ciematu, kur bāreņi dzīvo ģimenēs. Tā atbild arī par kontaktiem ar bērnu ārpusģimenes aprūpes iestādēm Latvijā. “Dzīvība” palīdz jaunajām māmiņām krīzes situācijās. Rīgā darbojas birojs, kurā jebkura sieviete var saņemt psiholoģisko palīdzību, gan arī noderīgas lietas – zīdaiņa pūriņu, ratus, gultiņu, pārtiku un apģērbu. Raunas palīdzības centrā jaunās māmiņas var uzturēties līdz pat bērna piedzimšanai un vēl sešus mēnešus pēc tam.