Svētdiena, 25. janvāris
Zigurds, Sigurds, Sigvards
weather-icon
+-11° C, vējš 0.45 m/s, Z vēja virziens
Aluksniesiem.lv bloku ikona

Balso par savu dīdžeju!

Ir sācies  “Latvijas DJ top 2010” balsošanas maratons, kurā tiks noskaidroti šīgada labākie Latvijas diskžokeji starp vairāk nekā 700 pretendentiem no dažādām Latvijas pilsētām.

Uz labākā Latvijas dīdžeja titulu pretendē arī septiņi alūksnieši – jau zināmie DJ GaGaDance (Dāvis Kārkliņš), DJ gaveR (Dmitrijs Bugajevs), DJ  Lisa Polana (Juris Marinovs), DJ Relax (Mārtiņš Lazda), DJ Renix (Renāts Salihbekovs) un jaunie talanti – Marx-M (Māris Brekte) un Cherry (Elders Vītums).
Savus favorītus balsotāji var novērtēt līdz 7.novembrim, balsojot mājas lapā “www.djtop.lv” vai sūtot īsziņas no mobilā tālruņa. Uzvarētāji dažādās nominācijās tiks noskaidroti pēc kopējo punktu skaita, kuru noteiks fanu balsojums.

Aluksniesiem.lv bloku ikona Komentāri