Pirmdiena, 8. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
weather-icon
+0° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens
Aluksniesiem.lv bloku ikona

Aicina piedalīties seminārā

Otrdien, 17.maijā, Pārtikas un veterinārā dienesta Alūksnes pārvalde organizē semināru rajona pārtikas tirdzniecības uzņēmumu darbiniekiem.

Otrdien, 17.maijā, Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Alūksnes pārvalde organizē semināru rajona pārtikas tirdzniecības uzņēmumu darbiniekiem.
“Seminārā būs arī praktiska mācība, kā uzņēmumos veikt paškontroli un kādas prasības jāievēro, tirgojot augļus un dārzeņus,” stāsta PVD Alūksnes pārvaldes vadītāja vietniece Daina Stahovska.
Viņa bilst, ka augļu un dārzeņu tirgošanā ES noteiktās prasības ir augstas, pie tām tirgotāji nav pieraduši. “Tirgotājiem ir jāzina, ka viņi preces var kalibrēt, augļus un dārzeņus šķirot. Ir noteiktas prasības, tos šķirojot un nosakot kvalitāti. Par to informēsim seminārā,” uzsver D.Stahovska. Viņa bilst, ka ir saņemts ierosinājums no bioloģiskajiem lauksaimniekiem – atvērt tirdzniecības vietu Alūksnes tirgū, tāpēc arī viņi aicināti apmeklēt šo semināru.
Vasarā plānots organizēt semināru sabiedriskās ēdināšanas un ražošanas uzņēmumiem. “Tirdzniecības vietās raksturīga liela kadru mainība, bieži vien jaunie darbinieki nezina un neievēro paškontroles prasības. Šādi izglītojoši semināri ir jārīko, jo tie ir apmeklēti,” saka D.Stahovska.

Aluksniesiem.lv bloku ikona Komentāri