Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Zeltiņos izspēlēts Kristera kauss

Kristera kausa izcīņā pludmales volejbolā Zeltiņu pagastā 8. augustā uzvarēja Arvis Sams un Artis Maksims, bet sieviešu konkurencē uzvaru svinēja Krista Misiņa un Marika Vīksniņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2. vietu sieviešu kongruencē ieguva Aleksandra Šabanova un Ance Ozola, 3. vietā Elīna Karaseva un Dana Dzilna. Vīriešu konkurencē 2. vietā Kristers Kanaviņš un Jānis Pajats, 3. vietā Deivids Miķelsons un Āris Lazdiņš.

Sacensību galvenais tiesnesis Ivars Laiva stāsta, ka šogad sacensībās piedalījās 11 vīriešu komandas, kas ir mazāk kā citus gadus, un sešas sieviešu komandas. “Sākumā šķita, ka vīriešu komandu būs vairāk, bet laikam vīrusa ierobežojumi atstājuši savu ietekmi, un nepieteicās tik daudz komandu, savukārt sieviešu konkurencē komandu bija vairāk nekā citus gadus. Iepriekš piedalījās tikai kādas trīs komandas. Esam priecīgi, ka uzvara šoreiz palika mājiniekiem, vietējiem Zeltiņu puišiem, jo iepriekšējās reizēs uzvaru mūsējiem neizdevās izcīnīt, to atdevām viesiem. Šogad no astoņām komandām, kas ieņem pirmās četras vietas, piecas bija Zeltiņu komandas. Par to ir liels prieks, apspēlējām viesus,” saka I. Laiva un piebilst, ka izbaudīt spēles prieku bija ieradušies dalībnieki arī no Alūksnes un Gulbenes.

I. Laiva teica, ka Zeltiņu pagasta svētki nav iedomājami bez pludmales volejbola sacensībām un tās savu aktualitāti nezaudē. Sacensības notikšot arī turpmāk. “Vien šogad vīrusa dēļ nenotika sporta spēles, ko arī organizējam pagasta svētku laikā. Daži par to bija vīlušies. Tā vietā piedāvājām foto orientēšanās sacensības, kurās varēja doties individuāli. Ceram, ka citos gados varēsim organizēt īstas sporta spēles,” saka I. Laiva.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.