Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

“VAIDAVAS KAUSS – 48” NOTIKS, JO TRADĪCIJA NEPĀRTRŪKST!

Svētdien, 29. augustā Apē, Arvīda Levana vārdā nosauktajā mototrasē atkal rūks motori. Turpinot gandrīz pusgadsimtu ilgušo sportisko tradīciju, arī šajā izaicinājumiem bagātajā laikā tiek rīkots motokross “Vaidavas kauss”, kas vienlaikus būs arī Latvijas čempionāta motokrosā otrais posms.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sarežģītajā trasē sacensties dosies gan pieredzējuši motobraucēji, gan jaunieši. Spēcīgākos un veiksmīgākos noteiks starti MX1, MX2, MX2 Junioru, MX125, MX85B, MX Amatieru Open, MX 40+ un MX50+ motociklu klasēs. Bez tam sacentīsies Kvadru Open un blakusvāģu Open klašu braucēji, un protams, skatītāju un dalībnieku iecienītais “Zelta mopēds”.

Par galveno “Vaidavas kausa” balvu, kuru pērn pirmo reizi izcīnīja Matīss Karro, cīnīties pieteikušies vadošie Latvijas un Igaunijas motokrosisti. Pavisam svētdien uz starta izies ap 150 sportisti. Arī šogad tiks noteikts “Starta karalis”, kuram paredzēta īpaša balva. Klētskalna tramplīnā sportisti centīsies pārspēt tālākā lēciena rekordu. Sacensību gaitu komentēs ne tikai Ēriks Fogelis, bet arī Pauls Timrots.

Pirmie sacensību starti sāksies plkst. 11.30, bet “Zelta mopēds” vēsturiskais sacensību brauciens būs 14.40. Apbalvošana notiks pēc visu otro braucienu beigām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensību rīkotāji informē, ka, saskaņā ar Latvijas motosporta federācijas apstiprinātajiem noteikumiem, šo pasākumu varēs apmeklēt personas, kuras ir vakcinējušās pret Covid 19 vai pārslimojušas Covid19 pēdējo 6 mēnešu laikā, vai arī uzrādot negatīvu Covid19 testu. Ierodoties sacensību norises vietā, skatītājiem būs jāuzrāda sadarbspējīgs testēšanas sertifikāts vai sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, kuru lūdzam pārbaudīt pirms ieejas biļešu iegādes. Bērniem, kuri jaunāki par 12 gadiem, pirms pasākuma tests nav jāveic un digitālais sertifikāts nav jāuzrāda! Bērniem no 12 gadu vecuma jāuzrāda digitālais sertifikāts, kas apliecina pirms pasākuma veikta Covid-19 testa negatīvu rezultātu jeb vakcinācijas vai pēdējo 6 mēnešu laikā Covid-19 infekcijas pārslimošanas faktu. Lūgums neaizmirst paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu, lai būtu iespējams pārbaudīt sertifikātu atbilstību!

Jaunāko informāciju – sacensību dienas kārtību – var redzēt mājas lapā www.vaidavaskauss.lv

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informē : Astra Binde,Motoklubs Ape” preses sekretāre

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.