Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sanitai Buliņai labākais karjeras rezultāts

Slovēnijas pilsētā Pokļukā Latvijas biatlona sieviešu izlases līdere Baiba Bendika pasaules čempionātā Slovēnijā netrāpīja piecos no 20 mērķiem un ieņēma 52.vietu 15 kilometru individuālajā distancē, kamēr jaunā alūksniete Sanita Buliņa bija 67.vietā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas vadošā biatloniste jau pirmajā ugunslīnijā divreiz kļūdījās, pēc pirmās šautuves ierindojoties aiz S. Buliņas, kura šāva precīzi. Alūksniete katrā no nākamajām ugunslīnijām kļūdījās pa reizei, ierindodamās 67. vietā, kas viņai ir augstākā līdzšinējā biatlonistes karjerā pasaules čempionātos. Viņai šis ir tikai otrais pasaules čempionāts. Pērn Antholcā viņa nepiedalījās individuālajā distancē, taču šajā pašā trasē šosezon Pasaules kausa ieskaitē ierindojās 87.vietā, kas viņai līdz šim karjerā šajā disciplīnā ir labākais rezultāts.

Pasaules čempionātā sprinta disciplīnā S. Buliņa ar sešām kļūdām šautuvē ierindojās 92.vietā un nekvalificējās iedzīšanas sacensībām.

Pagājušās nedēļas nogalē Slovākijā, Starptautiskās Biatlona savienības (IBU) ceturtā posmā uz starta izgāja arī Sanitas māsa Sandra, kura 7,5 kilometru sprintā sievietēm bija labākā no Latvijas biatlonistēm. Ar četrām kļūdām šaušanā finišējot 85.vietā 92 sportistu konkurencē. S. Buliņa uzvarētājai vācietei Vanesai Foigtai zaudēja četras minūtes un 34,2 sekundes.