Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Par spīti visam Alūksnē sporto

Foto: pixabay.com

Pagājušajā nedēļā Latvijas veselības un fitnesa asociācija, Latvijas ledus haļļu asociācija un Latvijas tenisa savienība atklātā vēstulē Finanšu ministrijai (FM) aicināja izskatīt iespējas sniegt finansiālu atbalstu sporta nozarei. Sporta klubi aicina atzīt sporta pakalpojumus par attaisnotajiem izdevumiem, noteikt samazināto PVN likmi 5 % apmērā sporta un fitnesa nozarei, kā arī piemērot nozares uzņēmumiem specializētu atbalstu komunālo pakalpojumu maksājumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vai sporta klubu darbība apdraudēta arī pie mums, situāciju Alūksnē lūdzu komentēt biedrības “Spēka pasaule” pārstāvi Ivetu Brikmani. “Mēs gan neesam nevienā asociācijā un esam biedrība. Janvāri esam sākuši ar foršu cilvēku pieplūdumu. Esam novērojuši, ka jaunieši un skolēni sākuši vairāk sportot. Puiši sākuši pie mums trenēties, daudz ir tādu, kuri šeit ir pirmo reizi, viņus klubā “ievelk” draugi, tas priecē. Ceru, ka tā nav tikai jaungada apņemšanās, skatīsimies, kas būs tālāk. Mums ir ļoti daudz grupu nodarbību, teiksim, gulbeniešiem balta skaudība, ka mums ir tik daudz nodarbību. Gribētos gan vairāk dalībnieku grupās, priecājos, ka puiši mums ir aktīvāki, tie ir 80 % apmeklētāju, sievietes tad ir 20 %, tādēļ aicinu dāmas sasparoties,” aicina Iveta Brikmane. Viņa arī uzsver, ka cenas pēdējos gados nav mainījušās. Sporta klubs pelna uz apmeklētāju daudzumu un rēķinus samaksā. Skolēniem klubs “nāk pretim” ar lētākiem abonementiem, jo šī naudiņa tāpat ir no vecāku kabatām, kuriem jārēķinās ar cenām veikalos un komunālajiem maksājumiem.

Kovida laikā samazinājies sportistu skaits, kuri gatavojas sacensībām, tiem ir “nolaidušās rokas”. Pašlaik daudzi apmeklētāji ir no sporta skolas. I. Brikmane cer, ka jaunais sporta centrs rosinās sportotgribu un “nenoņems” apmeklētājus, kas varētu sekmēt cenu celšanos biedrības sporta zālē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.