Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

“Līkloči papardēs 2020” Ilzenes pagastā notiks citādāk

Priecīga vēsts visiem velobraukšanas faniem – tradicionālais velobrauciens “Līkloči papardēs 2020”  būs, bet šogad – citā formātā. Ilzenes pasākums šogad svinēs jau 17. jubileju. Organizatoriem vissvarīgākais ir dalībnieku veselība un drošība, tāpēc šoreiz kopīgu sacensību ar vienotu startu nebūs.
“Ziņu par ārkārtējā stāvokļa atcelšanu un atļauju rīkot sacensības 300 cilvēkiem saņēmām šonedēļ, bet lēmums par to rīkošanu bija jāpieņem ātrāk. Lai normāli sagatavotu šādas sacensības, sarūpētu  medaļas, balvas, uzrunātu sponsorus, vajag mēnesi,” stāsta sacensību “tēvs” Viesturs Kazainis.
Viņš atklāj, ka šogad trasi veidos tādu pašu kā pērn. Tiem, kuri piedalījās, tā būs pazīstama – aptuveni 12 kilometru aplis, starts un finišs turpat pie centra Ilzenes pagastā “Dailes” ar marķētu distanci. Velobrauciens notiks jebkurā katram ērtā laikā no 20. jūnija pulksten 10.00 līdz 24. jūnija 22.00. Tas ļaus izvairīties no liekas pulcēšanās. Rezultātu katrs dalībnieks fiksēs ar savu viedierīces aplikāciju – telefonu un pulksteni, veikto maršrutu un rezultātu aizsūtot e-pastā: liklocipapardes@gmail.com vai uz “Līkloči papardēs” “Facebook.com” lapu (vēstulē). Organizatori lūdz noteikti pievienot arī savu fotogrāfiju no brauciena, kas apliecinās, ka esi piedalījies. Tās apkopos, lai nākamgad varētu demonstrēt sacensību laikā šī gada dalībniekus un to rezultātus. Priecāsies par vairākiem attēliem, ko ievietos sacensību albumā. Rezultātus apkopos un publicēs, labākie tiks pie virtuālā diploma, kuru pats varēs izdrukāt atmiņai. Lai viss būtu korekti, šogad medaļas un balvas netiks pasniegtas.
“Šogad, lai nepārtrūktu tradīcija, brauciens norisināsies mazliet simboliski. Esam par veselīgu dzīvesveidu un aktīvu sportošanu, tāpēc nolēmām, ka gribam dot iespēju šogad sacensties šādi. Domāju, ka šobrīd tas ir pareizi un labi. Nevajag skriet ratiem pa priekšu, par katru cenu rīkot lielas sacensības. Nepārcelsim uz citu datumu, jo sacensības Līgo svētkos – 23. datumā – notikušas jau 16 gadus. Nākamgad turpināsim pa vecam!” uzsver V. Kazainis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.