Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Jaunās biatlona cerības – māsas Buliņas

Jaunās biatlonistes, dvīņu māsas Sanita un Sandra Buliņas no Bejas ir sportistes, kuru vārds zināms ikvienam šī sporta veida cienītājam. Plašsaziņas līdzekļos abas nodēvētas par jaunajām biatlona cerībām. Un pamatoti, jo to viņas apliecinājušas ar savu sniegumu augsta līmeņa sacensībās. Sanita Buliņa (attēlā no labās) aizvadījusi līdz šim veiksmīgāko sezonu savā sportistes karjerā, taču abām ar dvīņu māsu Sandru biatlonā rit jau sestais gads.

Kur vēl citur, ja ne Alūksnes pusē, kur ir sniegiem bagātas ziemas un treniņiem labvēlīgi apstākļi, augt talantīgiem biatlonistiem. Un ja vēl ir aizrautīgi treneri, kuri saskata potenciālu bērnos un jauniešos, un prot to attīstīt, tad ir arī rezultāti. Sanita un Sandra savus pirmos soļus sportā sāka pie Sergeja Sverčkova, vēl mācoties Bejas pamatskolā, un ir pateicīgas savam pirmajam trenerim par prasīgumu un sapratni, jo tas kopīgā sadarbībā radījis visus priekšnoteikumus tālākai izaugsmei. Tagad abām jau 20, gadu pēc gada tiek krāta sacensību pieredze, un biatlonā rit jau sestā sezona, radušies arī savi secinājumi par sportistu gaitās piedzīvoto.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.