Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Galda tenisistiem veiksmīgs turnīrs

Kuldīgā norisinājās 3. posms Latvijas komandu čempionāta galda tenisā sacensību 3. līgā, kurā ļoti veiksmīgi spēlē Alūksnes, Apes un Balvu spēlētāju apvienotā Ziemeļlatgales sporta centra komanda (Balvi). Komandā ir Aivars Dulbergs, Valdis Prilužnijs (Alūksne), Ingus Meisters (Ape), Andrejs Aleksejevs un Guntis Dulbergs (Balvi).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šoreiz komanda deva atpūtu vecmeistaram Valdim, jo bija jāmēro tāls ceļš uz Kuldīgu un jāaizvada spēles ar četrām komandām, kas ir ļoti nogurdinoši, visas dienas garumā. Tas attaisnojās, jo izcīnījām trīs uzvaras un piedzīvojām vienu zaudējumu. Uzvarējām galvenos konkurentus un favorītus – Līvānu komandu, varbūt tāpēc, ka tā mums bija pati pirmā spēle no rīta. Toties negaidīti pašiem zaudējām Tukuma otrajai komandai. Jāsecina, ka varam spēlēt kā līdzīgs ar līdzīgu ar visām komandām un arī uzvarēt. Mūsu komanda pašlaik ir otrajā vietā, kas ir ļoti labi. Vēl mums ir gaidāms viens sabraukums, kurā jāspēlē ar trīs komandām. Jānoturas labāko četriniekā, bet vēl labāk būtu, ja izdotos finišēt pirmajiem vai otrajiem. Tas dotu vājākus pretiniekus izslēgšanas spēlēs. Būs jāparēķina, lai iegūstam ērtāku pretinieku,” optimistisks ir Aivars Dulbergs.

Viņš ir apmierināts, ka pirmais aplis aizvadīts ļoti labi, zaudēts tikai Līvānu komandai, kuru šajā nedēļas nogalē izdevās uzvarēt, tādēļ ir mērķis cīnīties par godalgotajām vietām izslēgšanas spēlēs. Konkurentiem ir ļoti labi spēlētāji ar augstām vietām Latvijas reitingā, bet atzīmē, ka paši arī progresē un visvairāk Andrejs Aleksejevs, kurš jau pietuvojies brāļu Dulbergu spēles līmenim. Arī vecmeistars Valdis un Ingus pieliek savu roku vajadzīgo punktu iegūšanai un kāpj reitingā.

Runājot par galda tenisu Alūksnē, Aivars Dulbergs saka – vispirms jāsagaida jaunā sporta halle. Tad jau mērķis ir iespēja tur trenēties, un nākamgad varētu domāt par Alūksnes komandas izveidi un startēšanu zem Alūksnes karoga. Puišiem jāmeklē atbalsts Alūksnē, jo Balvu Ziemeļlatgales sporta centrs atbalsta komandu arī finansiāli, kas ir liels pluss, jo sabraukumi nozīmē lielus izdevumus katram spēlētājam. Sacensības Alūksnē arī šogad ir uz lielas jautājuma zīmes, jo vēl nekas nav skaidrs par sporta centra pieejamību. Agrāk angārā sezonā aizvadītas vismaz astoņas sacensības, kā pilsētas svētku un Jāņa Baltauša piemiņas turnīri. Pašlaik puiši reizi nedēļā brauc uz treniņsacensībām Gulbenē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.