Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Basketbolā briest interesantas izslēgšanas spēles

Šogad basketbola draugiem Alūksnes novada atklātais basketbola čempionāts vīriešiem sarūpējis patiešām lielus svētkus, jo pašiem organizatoriem negaidīti pieteicās sešas komandas, kas katra pagājušās nedēļas nogalē izspēlēja jau piecas spēles.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ikgadējām dalībniecēm šogad konkurenci sastādīja arī trīs jauniešu komandas, viena Smiltenes sporta skolas komanda un divas Alūksnes sporta skolas 16 un 19 gadīgo komandas.

Vērojot spēles, “4plus”, “Kalna namiņš” un “Lave” ir tās komandas, kas sevi pieteikušas cīņai par čempiona titulu. Neizceļot kādu konkrēti, visas trīs ir vienlīdz spēcīgas, ar saviem plusiem un mīnusiem. “Kalna namiņš” ar “4plus” nospēlēja pat papildlaiku, tādēļ jāprognozē interesanti pusfināli un fināli, kurus vērot un atbalstīt savējos aicināti līdzjutēji. Pozitīvus pārsteigumus var gaidīt no Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolas “Alūksne U19” komandas, ja pietiks spēka, var pacīnīties ar pieredzes bagātajām komandām.

Šo sestdien izspēlēs pēdējās apļa spēles, tajās noskaidrosies, kādas vietas ieņems komandas. Pirmo divu vietu ieguvēji gaidīs 21. maija ceturtdaļfinālu iznākumu. Tajā 4. – 5. un 3. – 6. vietu ieguvēji noskaidros labākos. Šo pāru uzvarētāji 22. maijā sacentīsies ar pirmo divu vietu ieguvējiem regulārajā čempionātā, aizvadot pusfinālus. 28. maijā paredzēti fināli, spēle par trešo vietu un čempionu noskaidrošana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Organizatori nodrošinās profesionālus tiesnešus uz izslēgšanas spēlēm, kaut arī tā ir turnīra izdevumos vislielākā pozīcija naudas izteiksmē. Regulāro čempionātu pabeigs ar vietējiem tiesnešiem, bet finālos parasti vajag neitrālāku skatījumu uz spēli, tādēļ tiek meklēti tiesneši. Tādēļ arī ir izmaiņas spēļu norises datumos, jo jāpakārtojas tiesnešu iespējām atbraukt uz mūsu čempionātu. Iepriekšējos gados bijuši pārmetumi par viduvējiem tiesnešiem, lai to izslēgtu, spēles tiek pārceltas.

Čempionātu rīko Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar BK “Alsviķi”.

Vairāk lasi šodien “Alūksnes un Malienas Ziņas”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.