Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes kinologi startē Līvānos

Nedēļas nogalē Alūksnes kinoloģiskā biedrība “Remis” ar labiem rezultātiem startēja suņu sporta sacensībās “Līvāni 2020”, kas notika Līvānu 1. vidusskolas sporta laukumā. To pārstāvēja 13 dalībnieki, kuri startēja, kā ierasts, piecās vecumā grupās un ļoti kuplā dalībnieku skaitā – 37.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bez alūksniešiem bija sportisti arī no Valkas, Madonas, Jūrmalas, Balviem, Gulbenes. Kuplā skaitā bija pārstāvēta Jēkabpils – 15 dalībnieki. Arī skatītājiem par sacensībām bija liela interese. Biedrība pateicas Līvānu novada domei par atbalstu un popularizēšanu, kā arī Jurim Iesalniekam par sadarbību un šo sacensību tradīcijas kopšanu katru gadu.

Atzīstami rezultāti

Dalībnieki sacentās trīs posmos – piesaukšanā, šķēršļu joslā un aizturēšanā vai mantiņas atnešanā.

Raivis Podrezovs pārliecinoši izcīnīja uzvaru jaunākajā grupā profesionāļiem, vecākajā grupā biedrību pārstāvēja divi dalībnieki: Edvīns Dille no Balviem un Andrejs Priede. Abiem veiksmīgs starts, E. Dillem labāki rezultāti posmos, bet kopvērtējumā Andrejam 2. vieta, bet Edvīnam – 3. vieta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iesācēju grupā startēja Raitis Seņķo, Elīna Akmentiņa, Lāsma Teterovska, Solvita Nikolajeva un Artūrs Akmentiņš. R. Seņķo nebija veiksmīgs pirmais posms – kopvērtējumā viņš palika 9. vietā, arī E. Akmentiņai neveicās pirmajā posmā un aizķērās trešajā – 10. vieta. Labs sniegums Lāsmai Teterovskai, kurai pat izdevās izcīnīt 2. vietu pēdējā posmā – kopvērtējumā 8. vieta. Sacensībās startējot otro reizi, ļoti labs rezultāts Solvitai Nikolajevai – 4. vieta. Debitēja Artūrs Akmentiņš un kopvērtējumā – 6. vieta.

Mazu auguma suņu grupā no alūksniešiem startēja Ieva Krevica un Ilze Egle, kā arī Rita Hofmane un Amanda Pastare. Stabili nostartēja Ilze Egle, visos posmos izcīnot 2. vietu, kas arī summējās kopvērtējumā. Ieva Krevica – 5. vietā. Ritai Hofmanei izdevās pat izcīnīt vienu 1. vietu posmā, bet kopvērtējumā – 4. vieta. Amanda Pastare kopvērtējumā izcīnīja 6. vietu.

Sanijai Podrezovai labs starts, mazliet neveicās 2. posmā, bet, uzvarot pēdējā, tomēr neizdevās atgūt nokavēto – kopvērtējumā 6. vieta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atgūst sacensību ritmu

“Jāteic, ka rezultāti kopumā bija labi, cīnījāmies ar jēkabpiliešiem. Sportisti ar saviem četrkājainajiem draugiem ir stabilizējuši sniegumu, sākam ieiet sacensību ritmā. Pirmajās bijām apjukuši, un suņi bija stresaini, bet šoreiz bijām pārliecinošāki. Sāku skatīties arī kopvērtējumu, ir aizvadīti trīs šīs sezonas posmi, vadībā ir izvirzījies Raivis Podrezovs, 2./3. vietu dala madoniete ar Valkas sportistu, 4. vietā ir mūsu Andrejs Priede, 6. vietā – Edvīns Dille.

Mazu auguma suņu grupā Rita Hofmane pašreiz ir 2. vietā, Ieva Krevica – 3. vietā. Ilzei Eglei nepaveicās ziemā – 4. vieta pēc aizvadītiem trīs posmiem.

Kopā šogad būs 10 posmi. Tagad gatavojamies sacensībām Kolkā, kas notiks 18. jūlijā,” stāsta Alūksnes kinoloģiskās biedrības “Remis” priekšsēdētājs Agris Naglis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.