Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aizejošais gads Alūksnes sporta pasaulē

Sanita Buliņa

Šis gads Alūksnes novada sporta dzīvē pagājis pandēmijas ierobežojumu zīmē, daudzas tradicionālās sacensības tika atceltas, arī trenēšanās bija pārsvarā individuāla un komandu sports bija apstādināts lielāko gada daļu, notiekot tikai pasaules mēroga sacensībām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā lielāko panākumu sportā Alūksnes Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktore Līga Tomsone min audzēknes Sanitas Buliņas panākumus Pasaules čempionātā junioriem, izcīnot vairākas medaļas. Māsas tagad trenējas Ilmāra Briča vadībā un cenšas parādīt labāko sniegumu Pasaules kausu posmos, audzējot pieredzi un meistarību, jo viņas tur ir vienas no jaunākajām dalībniecēm.

L. Tomsone izceļ arī vieglatlētu panākumus. Jauniešiem Jāņa Žagara divas zelta medaļas Latvijas čempionātā jauniešiem, kā arī daudzie panākumi taku skrējienos. Veiksmīgi starti izdevušies Latvijas izlases dalībniecei Patrīcijai Ozoliņai, startējot daudzcīņā, viņa ir viena no labākajām Latvijā daudzās disciplīnās, izdevies uzlabot daudzus personiskos rezultātus. Viņa ir izvēlējusies turpināt trenēties un mācīties ASV, tas nozīmē, ka no viņas vēl sagaidīsim daudzus labus rezultātus.

Vasarā, mazinoties ierobežojumiem, varēja notikt vairākas sacensības. Ūdens motosporta klubs “NordOst” šogad priecēja ar izcīnīto 2. vietu Latvijas čempionātā. MTB Alūksnes riteņbraucēji Beāte Kovgere un Oskars Muižnieks uzvarēja Latvijas atklātajā čempionātā un vietējos maratonos. Jāatzīmē arī Bobsleja vecmeistara Intara Dambja medaļas un Andreja Rastorgujeva uzvara Eiropas Čempionātā un turpmākās nedienas, orientēšanās kluba “Alūksne” un Edgara Bertuka veiksmīgā cīņā par godalgām Latvijas čempionātā, kā arī visu pārējo veselīgā dzīvesveida piekritēju mazās un lielās uzvaras.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.