Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina atbalstīt “Gaismas ceļš 2021” skrējējus

Jau otro gadu, sadarbojoties biedrībai “1836”, “Stirnubuks.lv” un garo distanču skrējējam novadniekam Dinam Vecānam, sākot ar 16. jūniju norisinās četru dienu ilgs lāpu skrējiens “Gaismas ceļš 2021”. Skrējiena dalībnieki veiks distanci, nesot lāpas un izgaismojot Latvijas pierobežu. Starp tiem būs daudz alūksniešu un “Marienburgas Vilki” skrējēju komanda, kā arī Apes novada skrējēji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

1836 “Gaismas ceļš” sākās 16. jūnijā pulksten 10.00 Kolkasragā, Kolkā. Ceļā devās divas skrējēju komandas “Ziemeļaustrenis” un “Dienvidrietenis” (strikti ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus un prasības), lai katrs pa savu pusi apmīļotu Latviju, nesot Gaismu, un 20. jūnija novakarē tiktos Krāslavas pils parka teritorijā. Katrā tempa turētāju komandā ir trīs skrējēji – kapteinis un divi pavadošie skrējēji. Katra komanda nes Gaismas lāpu, veicot aptuveni 12 – 20 km distanci. Pēc šīs distances veikšanas iededz ugunskuru un lāpu nodod nākamajai tempa turētāju komandai, kas turpina ceļu. Kopumā “Gaismas ceļā” dosies 46 vienības pa Ziemeļu pusi un 41 pa Dienvidu pusi, iededzot 87 ugunskurus un izgaismojot Latviju.

Katra pierobežas pašvaldība aicināta uzņemt “Gaismas ceļa” lāpas nesējus – sagaidīt un pavadīt skrējiena dalībniekus stafetes maiņas punktos un visiem kopīgi iedegt “Gaismas ceļa” ugunskurus.

Komanda “Gaujienas lauvas” šodien pulksten 20.10 saņems lāpu Cirgaļos un uzsāks skrējienu uz Gaujienu. Komanda “Atbilde ir vīns!” viņus gaidīs Gaujienā pulksten 22.35 muižas teritorijā, pretī pilij. “Aicinām pievienoties skrējienam! Izvērtējot savas spējas, jūs jebkurā vietā varat pievienoties lāpu nesēju komandas skrējējiem vai atbalstīt, gaidot ceļa malā ar veldzējošu dzērienu, iedegtu ugunskuru vai lāpu, vai vienkārši ar uzmundrinošiem saucieniem. Lai arī lāpu nesēju kapteiņu sastāvs jau ir nokomplektēts, palīgi un uzmundrinājums būs nepieciešami visos etapos. Aicinām pievienoties “Gaismas ceļam” pēc sirds patikas!” rosina Gaujienas pagasta sporta organizators Raivis Kalniņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Arī mēs, “Marienburgas Vilki”, ar lielāko prieku pieliksim savas rokas un kājas, lai palīdzētu lāpai nonākt no Kolkas līdz Krāslavai. Aicinām visus pievienoties skrējienam un kaut ar dažiem soļiem palīdzēt nest gaismu apkārt Latvijai,” aicina “Marienburgas Vilku” komanda.

Apes novada skrējēju posmi:
18jūnijs pulksten 20.10
Cirgaļi – Gaujiena
18.jūnijs 22.35
Gaujiena – Ape 24 km
19.jūnijs 01.26

“Marienburgas Vilku” posmi:
17.jūnijs 00.25
Lapmežiems – Bulduri
Mikus Žagata, Artis Maksims, Vladislavs Ņedaivodins
17.jūnijs 21.05
Ainaži – Mērnieki
Anita Daugaviete – Žagata, Mikus Žagata
19.jūnijs 01.26
Ape – Korneti
Ģirts Udrass, Juris Balandis, Zigmārs Mazulis
19.jūnijs 03.32
Korneti – Mārkalne
Renārs Teters – Teterovskis, Ansis Šteinerts, Vita Rence
19.jūnijs 06.55
Mārkalne – Pededze
Aleksandrs Kuzņecovs un jaunie biatlonisti
20.jūnijs 18.40
Sloboda – Krāslava
Ģirts Udrass, Renārs Teters – Teterovskis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.