Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Veiksmes stāsts – “Alūksnes alus”

Vidzemnieku dārza svētkos Oleru muižā Valmieras novadā trešdien sveica 11 Vidzemes veiksmes stāstus – uzņēmējus, kuri uzdrīkstējušies un iedvesmojuši citus. Par Alūksnes novada veiksmes stāstu atzīts SIA “Alūksnes alus”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Alūksnes alus” īpašnieks Pāvels Čornijs ir izveidojis ne vien matalus ražotni, bet arī brīvām telpām devis jaunu elpu, ierīkojot alus paviljonu un radot to par pievilcīgu kultūras un atpūtas pasākumu baudīšanas vietu, ko labprāt apmeklē kā vietējie iedzīvotāji, tā novada viesi. P. Čorniju Vidzemnieku dārza svētkos Alūksnes novada pašvaldības vārdā sveica domes priekšsēdētāja vietnieks Druvis Tomsons.

Vidzemes plānošanas reģions 2012. gadā aizsāka tradīciju – meklēt aktīvus, radošus un uzņēmīgus vidzemniekus un veidot par viņiem stāstus – Vidzemes stāstus. Tradīcija joprojām ir dzīva, un ik gadu vasaras izskaņā turpina pulcēt arvien jaunus, uzņēmīgus vidzemniekus, lai tos godinātu par apņēmību, izdošanos un paveikto. Stāsti arī ik gadu tiek apkopoti gan brošūrā, gan video materiālos, lai kalpotu kā atgādinājums pašiem stāstu varoņiem par to, ko viņi spēj, gan arī kā iedvesmas avots citiem, kuri vēl ir ceļa un pārdomu sākumā.

Lasi arī

Alūksnes simtgadē – Alūksnes alus

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.