Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Problēma ne tikai pie “Citas operas”

Foto: Unsplash

Pēc raksta “Nemierā ar naksnīgajiem trokšņotājiem” 10. augusta numurā laikraksta redakcijā vērsās lasītāja, kura norāda, ka problēma ar nakts trokšņotājiem nav vien tikai pie kluba “Cita opera”, bet arī Bānīša stacijas rajonā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Esam priecīgi, ka ir sakārtota apkārtne, noasfaltēts laukums un viss ir skaisti, bet katru nedēļas nogali laukumā tiekas tusētāji. Automašīnu gaismas spīd dzīvokļu logos, skan skaļa mūzika, bļaustās, lieto alkoholu. Rakstā pašvaldības policijas priekšnieks Ardis Tomsons saka – jāzvana Valsts policijai. Lasu noteikumus par pašvaldības policiju un tur teikts, ka pašvaldības policijas galvenais uzdevums ir sabiedriskās kārtības nodrošināšana. Kas tad viņiem ir jādara? Vai tas nebūtu pašvaldības policijas uzdevums dežūrēt un skatīties, kas naktīs notiek pilsētā? Kad novietoju automašīnu ar pusriepu zālītē, man par to uzliek sodu. Savukārt, kad traucē manu naktsmieru pēc pusnakts, tad neviens nevar palīdzēt un pašvaldības policija neatbild,” retoriski vaicā lasītāja.

Viņa ierosina pašvaldībai nakts tusētājiem izveidot pulcēšanās vietu ārpus pilsētas, kur nav daudzdzīvokļu māju. “Iepriekš jauniešiem iecienīta tikšanās vieta bija Kultūras centra stāvlaukums. “Benevilla” izcīnīja, ka pat naktīm tur braukt nevar. Tagad jaunieši meklē citas vietas. Esam daudz cietušies, vienreiz saucām Valsts policiju, kas jauniešus iztrenkāja, bet nākamajā naktī viņi atkal bija klāt. Tā ir pilsētā sasāpējusi problēma,” saka lasītāja.

Savukārt pašvaldības policijas priekšnieks Ardis Tomsons skaidro, ka, ja pašvaldības policijas darbinieki nevar konkrētajā mirklī ierasties, tad, lai iedzīvotāji saņemtu operatīvu rīcību jāzvana uz tālruni 110 un jāizstāsta problēma. Tas tiks paziņots policistiem, kuri reaģēs un ieradīsies notikuma vietā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.