Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Iespēja studentiem un pedagogiem saņemt brilles bez maksas

Foto: Pexel
Attēlam ilustratīva nozīme

Sagaidot jauno mācību gadu, optikas veikals “OptiO” realizē sociālās atbildības programmu, dāvinot brilles studentiem un pedagogiem. Līdz pat 30. septembrim studentiem, bez vecuma ierobežojumiem, un pedagogiem iespēja saņemt brilles 55 euro vērtībā bez maksas. Programmas piedāvājumā ietilpst briļļu ietvars 29 euro vērtībā un divas briļļu lēcas “Orma 15 UC” 26 euro vērtībā, kā arī cenā iekļauts meistara darbs. “Alūksniešiem.lv” skaidro sabiedrisko attiecību pārstāve Zanda Kočāne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“OptiO” optikas misija ir būt viegli sasniedzamiem un pieejamiem, nodrošinot kvalitatīvu redzes korekciju visiem, kam tā ir nepieciešama. Tāpēc jau kopš 2016. gada optika realizē sociālās atbildības programmas, lai sniegtu iespēju savlaicīgi novērst redzes problēmas kā studentiem un skolotājiem, tā bērniem. Šī gada programmas ietvaros brilles bez maksas iespējams iegūt ne vien studentiem, bet arī pedagogiem, tai skaitā bērnudārzu audzinātājiem, vispārējās izglītības pedagogiem, kā arī augstskolu mācībspēkam.

“Latvijā līdz pat 25% bērnu tiek konstatētas redzes problēmas, kas norāda uz to, ka ir nepieciešams veicināt sabiedrībā izpratni par to, kā pareizi sekot līdzi redzes izmaiņām. Nereti jaunieši izjūt diskomfortu, jo ir nepieciešams lietot brilles un izvairās no to savlaicīgas iegādes. Realizējot sociālās atbildības programmu, vēlamies atgādināt, ka rūpēties par redzes veselību nepieciešams regulāri. Arī ikdienā nepieciešams pievērst uzmanību dažādām niansēm, kas var liecināt par redzes problēmām, piemēram, bieža acu samiegšana, graušanas sajūta acīs. Tas, cik mēs komfortabli jūtamies un skaidri redzam, ietekmē mūsu skolas un darba gaitas, tāpēc aicinām gan studentus, gan mācībspēku izmantot šo iespēju – rūpēties par savu labsajūtu, izmantojot akcijas piedāvājumu!” stāsta “OptiO” galvenā optometriste Aiga Ozoliņa.

Lai sociālās programmas ietvaros iegūtu brilles, nepieciešama oftalmologa vai optometrista izrakstīta briļļu recepte, kas nav vecāka par trīs mēnešiem. Apmeklējot optikas veikalu, pedagogiem un studentiem nepieciešams uzrādīt derīgu skolotāja vai studenta apliecību vai izziņu no darba vietas vai augstskolas, kā arī līdzi jābūt personas apliecinošam dokumentam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī šogad, tāpat kā citus gadus, paralēli studentu un pedagogu programmai, tiek realizēta akcija bērniem līdz 18 gadu vecumam, kas sniedz iespēju saņemt brilles 55 euro vērtībā bez maksas. Iespēja saņemt brilles bērniem bez maksas spēkā līdz 2020. gada 31. decembrim.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.