Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina pieteikties mācībām Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā

Foto: Sandra Apine

Vasara rit pilnā sparā, bet jaunais mācību gads vairs nav aiz kalniem – sāksies uzņemšana Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas 10. klasē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai savlaicīgi komplektētu klases, aicinājums no 1. līdz 10. jūlijam pieteikties mācībām desmitajā klasē. To var izdarīt Glika ielā 10, vēsturiskajā korpusā darba dienās no 9.00 līdz 14.00.

Ja matemātikā, latviešu un angļu valodās gada vērtējums ir 5 balles un augstāks – iestājpārbaudījumi nebūs nepieciešami.

Iestājpārbaudījumi būs tādā gadījumā, ja šajos mācību priekšmetos gada vērtējums ir 4 balles.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tiem skolēniem, kuriem būs nepieciešama dienesta viesnīca, to varēs izmantot bez maksas. Visu mācību gadu būs arī 0,90 eur Alūksnes novada pašvaldības līdzfinansējums siltām pusdienām skolas ēdnīcā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Viss jau būtu skaisti, ja vien sekmju slieksnis nebūtu tik bēdīgs. Par kādu izcilību te vispār iet runa, kaut kādas paralēlās realitātes Alūksnes līmenī. Te jau rodas sajūta, ka Valsts ģimnāzijas statusu nāksies sekmju pēc zaudēt. Neticu, ka no audzēkņa, kurš 9. klasi pabeidzis uz 4 vai 5 triju gadu laikā var uztaisīt nu kaut vismaz 7 ar patiesām zināšanām, nevis 7 uz papīra. Bet var jau būt, ka brīnumi tomēr notiek un slotas kātiem arī lapas sāk plaukt. Daudzo gadu laikā liekas, ka tomēr skolā nekas nav mainījies, uzņem visus ko vien var, lai mācību gada sākumā sakasītu skaitu, un tad lēnām gada laikā liek tiem ar švakām sekmēm saprast, ka būs vien cita vidusskola jāmeklē, kaut gan jau skaidri sākumā saprot, ka nu ar 4 vai 5 Valsts ģimnāzijas līmeni nepavilkt itin nemaz.

    Piebilde, ka 0,90 eur Alūksnes novada pašvaldības līdzfinansējums siltām pusdienām skolas ēdnīcā būs visu gadu, gan neiztur kritiku, tam kas šo sacerēja, jo šāds līdzmaksājums ir ikvienā izglītības iestādē Alūksnes novadā un ar ģimnāziju tur galīgi nav nekāda sakara.

    30
    7
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.