Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: Izstāde spārno sapņiem un cerībām

Par tradīciju gada izskaņā Alūksnes muzejā kļuvušas Ziemassvētku tematikai veltītas izstādes. Šogad tā ir Latvijas Floristu apvienības (LFA) un Igaunijas Floristu apvienības (“Eesti Florist”) darbu izstāde “Spārni”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Katru gadu rīkojam ne tikai Ziemassvētku izstādi, bet veidojam arī muzejpedagoģiskās programmas bērniem un pieaugušajiem. Šogad tas diemžēl nebija iespējams vīrusa dēļ, tomēr ceram, ka Latvijas un Igaunijas floristu darbu izstāde radīs muzeja apmeklētājiem svētku sajūtu, un tas būs mirklis, lai apstātos un baudītu noskaņas, kas rosina uz pārdomām un apceri,” stāsta Alūksnes muzeja ekspozīciju un izstāžu kuratore Astrīda Gaile.

LFA izstādēs savu veikumu eksponē apvienības biedri – profesionāli floristi. “Izstāde Alūksnē ir starptautiska, tajā piedalās 22 floristi ar 22 darbiem, tostarp pieci no Igaunijas. Prieks, ka starp dalībniekiem ir arī Apes floriste Dina Semjonova ar domubiedriem. Izstādē varam redzēt, cik spārnu te “salidojuši” – vai tie ir eņģeļu, veiksmes, putnu vai kādi citi spārni. Žēl, ka nenotika izstādes atklāšana un darbu autori šeit nevarēja satikties, taču priecājamies, ka tā skatāma tieši Alūksnē. Aija Žagariņa savus pateicības vārdus veltīja visiem dalībniekiem, “kuri mums deva spārnus ticībai, ka lidosim atkal”. Mēs – muzeja darbinieki – aicinām mūsu apmeklētājus ļauties domu, sapņu un cerību lidojumam,” saka A. Gaile.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.