Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Atvadas no vasaras SAC “Pīlādži”!

Foto: Ieva Vimba

31. augustā sociālās aprūpes centrā “Pīlādži” laipni atsaucās sociālās rehabilitētājas Rūtas MELNŪDRES aicinājumam uz muzikālo pēcpusdienu Ivitas KREVICAS ģimene. Plašajā KREVICU saimē ir 7 bērni, kurus māmiņa kopš mazotnes māca būt iejūtīgiem, izpalīdzīgiem, draudzīgiem un neturēt sveci zem pūra, bet savus talantus parādīt tiem, kuri visvairāk izslāpuši pēc jaukas muzicēšanas un dziesmu skandēšanas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncerts izvērsās par plašs gan ar muzikāliem skaņdarbiem, gan dziesmām. Jaunieši spēlēja klavieres, akordeonus un ģitāru. Spēka dziesma “Pie Dieviņi gari galdi” izskanēja gan ciemiņu, gan iemītnieku un personāla kopdziesmā. Akordeona skaņās aizvijās “Vālodzīte”, “Ai jel manu vieglu prātu” un daudzas citas pazīstamas un tautā iemīļotas dziesmas.

Skatītāji bija sajūsmināti par jauniešu talantiem.

Koncerts izskanēja kā atvadas vasarai, lai sagaidītu krāšņo rudeni un tālāk nāks klusais baltai laiks, kad zeme atpūšas jaunam cēlienam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novēlam Krevicu ģimenes bērniem veiksmi skolas gaitas atsākot un gaidīsim atkal uz kopdziedāšanu, lai mūzikas instrumentu pavadībā ielīksmotu centra iemītniekus un personālu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.