Sestdien un svētdien Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē risinājās Latvijas jaunatnes basketbola līgas sacensības, kur Alūksnes basketbolisti sacentās ar Ogres, Kandavas un Bauskas basketbolistiem.
Sestdien un svētdien Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē risinājās Latvijas jaunatnes basketbola līgas sacensības, kur Alūksnes basketbolisti sacentās ar Ogres, Kandavas un Bauskas basketbolistiem.
Alūksnes pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skolas direktors un basketbola treneris Juris Iesalnieks vērtē, ka Alūksnes basketbolisti uzrādīja labus rezultātus. “Rezultāti ir tādi, kādus gaidījām. Uzskatu, lielākais trūkums ir, ka vasarā mūsu basketbolisti nepiedalījās treniņnometnē, jo tā ir iespēja attīstīt fizisko sagatavotību. Manuprāt, ja rīko sporta nometnes, tad tās ir jāorganizē tiem sportistiem, kas piedalās Latvijas meistarsacīkstēs,” saka J.Iesalnieks.
Sacensībās D2 grupā Alūksnes basketbolisti ar Ogres 1. komandu uzrādīja rezultātu 29:100, bet ar Ogres 2. komandu – 62:14. Spēlē ar Ogres 2.komandu alūksniešiem visvairāk punktu – 16 – guva K.Paegle, bet spēlē ar Ogres 1.komandu – O.Gelbrots (septiņus punktus).
C2, C1, B2, B1 un A grupas Alūksnes basketbolisti spēlēja ar Kandavas un Bauskas sportistiem. Spēlē ar Kandavu vislabāk veicās A grupas basketbolistiem, kas kandavniekus uzvarēja ar rezultātu 72:67. Šajā grupā visvairāk punktus – 22 – komandai guva Edžus Tomsons. Pārējo vecuma grupu rezultāti (Alūksne : Kandava): C2 – 26:89, C1 – 58:96, B2 – 66:77, B1 – 68:84.
Savukārt spēlēs pret Bauskas basketbolistiem alūksnieši uzvaru guva divās vecuma grupās – C1 (rezultāts 94:33) un B2 (rezultāts 89:59). Pārējo spēļu rezultāti (Alūksne : Bauska): C2 grupā 43:61, B1 grupā 58:76 un A grupā 51:75.
“Gribētos uzslavēt Sergeju Asilgarajevu (C2 grupā), Kristapu Medisu un Raimondu Brīdaku (C1 grupā), Artūru Hercogu (B2 grupā), Igoru Golovko (B1 grupā), Edžu Tomsonu un Raivi Bērziņu (A grupā), kas šoreiz uzrādīja labu spēli un komandai guva daudz punktu,” vērtē J.Iesalnieks.
Nākamās spēles Alūksnes basketbolistiem paredzētas pēc nedēļas Ķekavā un Cēsīs.