Otrdiena, 23. decembris
Viktorija, Balva
weather-icon
+-4° C, vējš 1.34 m/s, Z-ZA vēja virziens
Aluksniesiem.lv bloku ikona

Deputāti un iedzīvotāji labiekārto pilsētu

Rīt, 5.jūlijā, Apē ieradīsies konkursa “Darbīgākā Alūksnes rajona pašvaldība 2002” vērtēšanas komisija.

Rīt, 5.jūlijā, Apē ieradīsies konkursa “Darbīgākā Alūksnes rajona pašvaldība 2002” vērtēšanas komisija. Lai gan nosaukums ir atšķirīgs, tā tāpat kā konkursā “Sakoptākais Latvijas pagasts 2002” skatās visu, kas veicina attīstību, labākus darba un atpūtas apstākļus.
“Ape pēdējos gados ir kļuvusi sakoptāka. Tas ir domes priekšsēdētājas Astrīdas Harju, deputātu un daudzu iedzīvotāju darba rezultāts. Esmu redzējusi, ka brīvā brīdī priekšsēdētāja aicina kolēģus stādīt puķes, kas tagad zied pie pašvaldības ēkas. Tāpēc nav jābrīnās, ja arī māju pagalmi un apkārtne kļūst arvien glītāka,” atzīst Apes pilsētas domes informatīvā izdevuma “Apes Ziņas” veidotāja Astra Binde.
Stacijas ielā dzīvo Alda un Valdis Kalekauri. Viņu mājas pagalma zālienu rotā atsperu rati ar ziediem. “Tas ir mana vīra puķu dārzs, jo viņš ratus atgādāja,” smejas Alda. Sevišķi liels prieks ir tāpēc, ka pirms trim gadiem šajā vietā dzīvoja citi un apkārtne bija pielūžņota. “Darba vēl ir daudz. Iestādījām liepiņas. Paplašināsim puķu dobes un izveidosim nelielu baseinu ar strūklaku. Iespējams, ka vajadzētu prasīt padomu apzaļumošanas speciālistam, bet pagaidām projekts veidojas iecerēs,” skaidro A.Kalekaure. Mājas saimnieki atzīst, ka zemes ir pietiekami ne tikai sakņu dārzam un siltumnīcai, bet arī skaistam pagalmam ar lapeni. Iepriekšējā dzīvesvietā augusi sārtā ūdensroze. “Konkursā nepiedalāmies, bet patīk ziedi un sakopta apkārtne. Labprātāk pavasarī stādu nekā rudenī novācu ražu,” apgalvo saimniece.

Aluksniesiem.lv bloku ikona Komentāri