Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novadā izliedz atrasties uz ledus

Kopš decembra Smiltenes novada pašvaldība ar rīkojumu noteikusi ūdenstilpes, uz kuru ledus atrasties nedrīkst. Mainoties laika apstākļiem, maina arī aizliegto vietu saraksts un šobrīd tajā ir arī ūdenstilpes bijušā Apes novada teritorijā - Apes pilsētā uz Vaidavas upes pie skolas un dīķa pie hokeja laukuma un Gaujienas pagastā uz Anniņu dīķa, Gaujas upe Gaujienas ciema teritorijā.

Par to, vai šāds rīkojums ir nepieciešams, Smiltenes novada pašvaldības deputāti diskutēja decembra domes sēdē. To, vai ledus ir drošs, Smiltenes novada pašvaldības policija lemj kopā ar pagastu pārvalžu vadītājiem. Deputāts Jānis Āboliņš gan norādīja, ka pārvalžu vadītāji nedrīkst pieņemt šādu lēmumu, jo nav noteikti izvērtēšanas kritēriji jeb metodika, lai noteiktu, vai ledus ir bīstams. Līdz ar to pagastu pārvalžu vadītājiem ir uzlikts pienākums, kura izpildei nav nekādu kritēriju.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.