Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Rosīgās Alūksnes un Apes kopienas spēks

Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds” 25. aprīlī atzīmēs 19 bagātīgi aizvadīta un notikumiem piesātināta darba gadskārtu. “Visi kopā mēs veidojam spēcīgu kopienu,” saka fonda valdes priekšsēdētāja Dzintra Zvejniece, organizācijas dzimšanas dienu saucot par kopienas svētkiem. Vislabāko svētku sajūtu rada labi padarīts darbs. Organizācijas dzimšanas dienas priekšvakarā ar pastāvīgā ziedotāja Daiņa Aļeksējeva starpniecību saņemta pirmā automašīna nu jau 7. auto konvojam uz Ukrainu. Organizācijas jubilejas reizē viņš par pašaizliedzīgo darbu un palīdzību Ukrainai no Dz. Zvejnieces saņem fonda pagodinājumu “Miera nesējs”.

“Alūksnes un Apes novada fonds” (Fonds) darbojas kopš 2005. gada. Tas veicina mērķtiecīgu labdarības attīstību Alūksnes un tagad arī Smiltenes novadu teritorijā, atbalstot sabiedrības iniciatīvas un iesaistot visas iedzīvotāju grupas. 19 gadu laikā Fonds kļuvis par vietējās kopienas fondu, kur ikkatrs var rast sev interesējošu ziedojumu mērķi. Iespējams atbalstīt projektu konkursus, kultūras aktivitātes, sniegt atbalstu ģimenēm, jaunajiem talantiem, bērniem un jauniešiem, sirmgalvjiem un dzīvniekiem, bet pēdējo gadu laikā arī kara nomocītajai Ukrainas tautai.

Lai piesaistītu ziedojumus, Fonds papildus organizē arī dažādus pasākumus. Īpašie un ilggadējie sadarbības partneri un atbalstītāji ir Borisa un Ināras Teterevu fonds, fonds “Ziedot.lv” un citi.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.