Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Saairējas 30 Laiviņas

“Godājamā Laivu dzimta! Lūdzu, rezervējam 28. augusta pēcpusdienu, lai Zeltiņu pagasta “Lejniekos” saairētos uz Pirmo Laivu Salidojumu. Par izdarībām, kas notiks, ziņošu vēlāk. Tagad galvenais zināt, kad un kur tiekamies. Salidojumu sāksim ar dievkalpojumu, būs dzimtas kapu un dzimto māju apmeklējums, sarunas, dzimtas koka zīmēšana. No savas puses piegriezīšu katlu ar rasolīti un sacepšu karbonādes...”
Tieši tik sirsnīgi un vienkārši zeltiniete Elita Laiva šovasar savas dzimtas pārstāvjus - zināmos un vēl neiepazītos, aicināja uz Pirmo Laivu dzimtas salidojumu. Un salidoja jeb kā saka Elita - saairējās - 30 Laiviņas. “Pirmajai reizei tas ir daudz! Un nemaz nevajag milzu organizēšanu vai līdzekļus, lai vienkārši satiktos,” vērtē organizatore, un stāstu par dzimtas saieta organizēšanu un norisi uztic arī laikrakstam - galvenokārt, lai arī citus iedvesmotu meklēt savas saknes, tikties ar savas dzimtas cilvēkiem, jo tas mums, latviešiem, ir ļoti svarīgi - turēties kopā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.