Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Izvēlas darīt savas Apes labā

Apes apvienības pārvaldi kopš novembra vada Liene Ābolkalne. Viņa ir pilsētas un pagasta vadītāja, kura mīl savu dzimto Api, jūtas labi ainaviski skaistajā Vaidavas dabas takā, priecājas dzirdēt moču rūkoņu un kā kārtīgai moto pilsētas iedzīvotājai pienākas, nokārtojusi arī motocikla tiesības un brīvos brīžos labprāt pabraukājas ar savu mopēdu “Rīga 13”. Brīvo brīžu Lienei gan nav daudz, jo jauno darba pienākumu veikšana šobrīd aizņem teju visu laiku. Darba ir daudz, nezināmā un uzzināmā arī ir daudz, bet Lieni tas nebiedē - viņa ir cīnītāja un neko nepamet pusdarītu.

Liene ir 100% Apes meitene – augusi, dzīvojusi, mācījusies un arī atgriezusies Apē. Rīgā viņa dzīvojusi tik vien, cik mācoties augstskolā. Īstu laiku arī strādājusi tur, bet ātri vien sapratusi, ka dzīve galvaspilsētā viņai nav piemērota. Iedzīvoties bija ļoti grūti, tādēļ atgriezusies sev mīļajā Apē. Nebija gan tā, ka viņu te gaidīja darba iespējas. Tas tobrīd gan nebija svarīgākais, svarīgākais bija atgriezties tur, kur jūtas labi. Sākumā Liene strādāja komunālajā iestādē par grāmatvedi, Astrīda Harju, kura tobrīd bija Apes domes priekšsēdētāja, pamanījusi Lienes potenciālu un uzrunājusi pamēģināt strādāt par projektu vadītāju. Tobrīd Eiropas fondu naudas apguve visiem bija sveša, nebija kam prasīt pieredzi un padomus, tomēr Liene nenobijās un bija gatava mācīties.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.