Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Diskutē par bērnudārza “Cālis” slēgšanu

Deputāti Alūksnes novada pašvaldības Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēdē diskutēja par nepieciešamību slēgt pirmsskolas izglītības iestādi (PII) “Cālis” Alūksnē. Uzklausot Izglītības pārvaldes vadītājas Guntas Kupčas argumentus, nolēma projektu virzīt izskatīšanai decembra domes sēdē.

Pagājušajā nedēļā Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēdē viens no apspriežamajiem jautājumiem bija nepieciešamība slēgt pirmsskolas izglītības iestādi “Cālis”. Pirms balsošanas par sagatavoto lēmuma projektu, deputātiem interesēja galvenie argumenti, kas ir par pamatu iecerei iestādi slēgt, kā būs ar bērnu vietu skaitu pārējās pirmsskolas izglītības iestādēs un nodrošinājumu nākamajā gadā, ja PII “Cālis” darbība vairs netiks nodrošināta.
G. Kupča paskaidroja, ka PII “Cālis” ir vienīgā iestāde Alūksnes novadā, kas atrodas īpašumā, kas nepieder pašvaldībai. Tas nozīmē, ka pašvaldībai ir ierobežoti budžeta līdzekļi nepieciešamās infrastruktūras sakārtošanai. Iestāde atrodas atbilstoši normatīvajiem aktiem bērnudārzam pielāgotās telpās, nodrošinot higiēnas prasības un organizējot mācību procesu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.