Reklāma

Baznīca jubileju sagaida jaunā veidolā

Alūksnes Svētā Bonifācija Romas katoļu baznīca 15. jūlijā atzīmēs 20 gadu jubileju, kas atnākusi līdz ar baznīcas interjera pilnīgu redizainu. No klusa un samērā minimālistiska baznīcas iekšpuses izskata tā pārtapusi gluži vai līdz nepazīšanai - nu tajā var sajust maģisko un svētsvinīgo baroka, Bizantijas un modernisma laikmetu ietekmi. Šī būs pirmā baznīca Latvijā ar jaunu un modernu biktskrēsla jeb grēksūdzes kabineta risinājumu. Attēlā: svinīgā Mise, kuras laikā Romas Katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs iesvētīja jauno baznīcas interjeru un tā liturģiskās detaļas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.