Trešdiena, 24. decembris
Ādams, Ieva
weather-icon
+-4° C, vējš 0.89 m/s, R vēja virziens
Aluksniesiem.lv bloku ikona

Pārspriež aģentūras aktualitātes

Vidzemes pašvaldību vienotā informācijas tīkla izveidei nepieciešamā datu pārraides tīkla ierīkošanu un apkalpošanu saņemtie piedāvājumi noraidīti kā neatbilstoši konkursa nolikumam, un tuvākajās dienās izsludinās jaunu konkursu.

Vidzemes attīstības aģentūras (VAA) dalībnieku sēdē Alūksnē Iepirkuma komisijas locekļi ziņoja, ka līdz šim konkursā par Vidzemes pašvaldību vienotā informācijas tīkla izveidei nepieciešamā datu pārraides tīkla ierīkošanu un apkalpošanu saņemtie piedāvājumi noraidīti kā neatbilstoši konkursa nolikumam, un tuvākajās dienās izsludinās jaunu konkursu.
“Dalībnieki iepazīstināti ar rudenī plānotās Vidzemes reģiona konferences gaitu, kas notiks Rīgā. Tajā prezentēs un apstiprinās Vidzemes attīstības programmas beigu versiju. Būs arī dažādi semināri un diskusijas par reģionālo attīstību. Konferencē notiks arī Vidzemes tūrisma jomas izstāde, kurā piedalīsies reģiona tūrisma uzņēmēji. Plānots, ka konferencē iesaistīsies apmēram 200 personu – valsts un pašvaldību iestāžu pārstāvji, Vācijas valdības “Transform” programmas Latvijā pārstāvji, Vācijas vēstniecības diplomāti, mediju pārstāvji un citi interesenti,” informē Vidzemes attīstības aģentūras preses sekretāre Agnese Karaseva.
VAA Ekonomiskās attīstības veicināšanas un mārketinga nodaļas vadītāja vietas izpildītājs Arvīds Lukjanovs informēja par savu darba plānu nākamajiem diviem mēnešiem. “Paredzams, ka viņš piedalīsies dažādās reģionālās izstādēs, lai prezentētu VAA, kā arī veidos informatīvu materiālu par uzņēmējdarbības un investīciju iespējām reģionā. Šo materiālu, papildinātu ar Latvijas likumdošanas normām par investīcijām, trīs valodās izplatīs gan drukātā, gan elektroniskā formā,” norāda A. Karaseva.
Dalībnieki nobalsoja par VAA projektu nodaļas koordinatores Maijas Zālamanes deleģēšanu aģentūras pārstāvniecībai sabiedriskās organizācijas “Baltijas kiberpilsēta” valdē, kā arī deleģēja pašreizējo VAA prezidentu – Alūksnes rajona padomes priekšsēdētāju Jāni Ceļmilleru – pārstāvēt aģentūru Ziemeļaustrumu īpaši atbalstāmo reģionu padomē.
Savukārt aģentūras direktore Jolanta Vjakse pauda, ka 26.augustā Cēsu rajona padomē notiks intervijas ar kandidātiem Vidzemes vienotā regulatora priekšsēdētāja un darbinieku amatiem.

Aluksniesiem.lv bloku ikona Komentāri