Alūksnes Pilssalas estrādē 6.jūlijā pulksten 23.00 notiks grupas “Pamatinstinkts” jaunā albuma “Tikai tev un man” prezentācijas koncerts.
Alūksnes Pilssalas estrādē 6.jūlijā pulksten 23.00 notiks grupas “Pamatinstinkts” jaunā albuma “Tikai tev un man” prezentācijas koncerts.
“Sākām koncertēt pirms deviņiem gadiem. Pirmos trīs albumus izdevām ierakstu studijā “Mapl”. Tagad mums ir sava ierakstu studija “Pamatinstinkts”, kurā tapis jau piektais albums. Šoreiz centāmies mainīt stilu, lai nebūtu tikai tradicionālā deju mūzika. Dziesmas ierakstam klausījās un izvēlējās dažādi mūzikas profesionāļi un dīdžeji,” stāsta grupas “Pamatinstinkts” dziedātāja un komponiste Ilze Kalve.
I.Kalve dziesmām raksta mūziku, bet vārdu autori ir dažādi. Dziesmas grupa izpilda latviešu un angļu valodā. “Mūsu auditorija ir jaunieši, tāpēc teksti ir par viņu problēmām. Pirms sešiem gadiem Skrundā “Pamatinstinktam” izveidojās fanu klubs, bet tagad tā centrs ir Liepājā. Braucot koncerttūrēs, esam ievērojuši, ka Kurzemē pasākumus apmeklē mazāk klausītāju un publika nav tik atsaucīga. Alūksne ir viena no tām vietām, kur koncertējam labprāt,” atzīst dziedātāja.
Viņa domā, ka jau nākamnedēļ radiostacijās varēs dzirdēt jauno grupas singlu “Bēgsim”. “Esam dzirdējuši prognozes, ka tas varētu būt viens no labākajiem hitiem. Paredzams, ka drīz sāksim veidot un filmēt videoklipu. Domāsim par nākamo albumu,” komentē I.Kalve.
“Pamatinstinkts” nevēlas kopēt citu grupu dziesmas un mūziku, bet veidot savu stilu, kas būtu specifisks tikai šai grupai. Par to var pārliecināties, apmeklējot koncertu vai iegādājoties albumus.