Alūksniete Elvīra Aizupe, portālā “Draugi” ieguvusi 76 draugus.
Alūksniete Elvīra Aizupe, portālā “Draugi” ieguvusi 76 draugus.
“Es visiem saku, ka mani portālā “ievilka” meitas un draugi, taču tas laikam nebūs pareizi,” atzīst Elvīra. No iegūtajiem draugiem daudzi ir bijušie audzēkņi.
“Man ir liels prieks, ka mani atrod un es atrodu savus audzēkņus. Sarakstos ar vienu Kristīni, kura ir viena no manām pirmajām audzēknēm. Mēs viena otrai rakstām skaistas vēstules,” atklāj portāla lietotāja.
Elvīras draugi ir ne tikai viņas bijušie, bet arī tagadējie audzēkņi. Viņa ar portāla palīdzību atradusi bijušos klasesbiedrus, ko nebija satikusi 20 gadus.
“Man draugi ir arī manu bērnu draugi,” piebilst Elvīra. Viņa, izmantojot šo portālu, atpūšas.
“”Draugi” man ir atslodze no ikdienas darba un stresa,” atzīst E.Aizupe. Svešinieki Elvīru portālā neuzrunājot, viņa “Draugos” draudzējas ar pazīstamiem cilvēkiem.
“Mans mērķis nav iegūt jaunus draugus. Man patīk, ka varu sazināties ar pazīstamiem cilvēkiem šādā veidā, jo tas atšķiras no epasta. Portālu uztveru puspajokam, nevis nopietni. Es par to priecājos un nevīpsnāju kā daudzi citi,” atzīst Elvīra.