Piektdiena, 2. janvāris
Laimnesis, Solvita, Solvija
weather-icon
+-8° C, vējš 0.89 m/s, DR vēja virziens
Aluksniesiem.lv bloku ikona

Alūksnes džudists iegūst bronzas medaļu

XV Latvijas Universiādes džudo sacensībās svara kategorijā līdz 73 kilogramiem bronzas medaļu izcīnīja alūksnietis Ivo Alksnis.

XV Latvijas Universiādes džudo sacensībās svara kategorijā līdz 73 kilogramiem bronzas medaļu izcīnīja alūksnietis Ivo Alksnis.
Viņš studē Sporta akadēmijas 1.kursā un Alūksnē sporta gaitas uzsāka pie trenera Aivara Mālnieka. Kopumā sacensībās piedalījās 11 augstskolas, tās pārstāvēja 41 džudists.
Viņa treneris un sacensību tiesnesis Andris Pimenovs atzīst, ka Ivo tā ir pirmā pārliecinošā uzvara valsts sacensībās. Ivo ar džudo nodarbojas apmēram sešus gadus.
“Ivo bija uzcītīgs audzēknis, regulāri apmeklēja treniņus, guva iespēju studēt budžeta grupā. Viņš gūst panākumus, pateicoties iegūtajām zināšanām Alūksnē,” atzīst viņa pirmais treneris A.Mālnieks. Viņš cer, ka Ivo pēc studijām atgriezīsies Alūksnē un trenēs jaunos džudistus.

Aluksniesiem.lv bloku ikona Komentāri