Trešdiena, 31. decembris
Silvestrs, Silvis, Kalvis
weather-icon
+-7° C, vējš 2.24 m/s, Z vēja virziens
Aluksniesiem.lv bloku ikona

Varēs izmantot Norvēģijas finansējumu

Arī Alūksnes rajona pašvaldības un privātpersonas varēs pretendēt uz Norvēģijas finansējumu 22,8 miljonu latu (34,02 miljonu eiro) apmērā reģionālās attīstības, kultūras, veselības un citiem mērķiem.

Arī Alūksnes rajona pašvaldības un privātpersonas varēs pretendēt uz Norvēģijas finansējumu 22,8 miljonu latu (34,02 miljonu eiro) apmērā reģionālās attīstības, kultūras, veselības un citiem mērķiem.
Šāda apmēra finansējumu tuvākajos piecos gados Latvija varēs izmantot vides piesārņojuma novēršanai un kontrolei, atjaunojamo energoresursu izmantošanas veicināšanai, bioloģiskās lauksaimniecības atbalstam, Latvijas pilsētu vēsturisko centru restaurācijai, bērnu ar īpašām vajadzībām integrācijai izglītības sistēmā, līdzsvarotas ekonomiskās attīstības veicināšanai reģionos un citiem mērķiem.
Paredzams, ka Norvēģijas līdzekļi būs pieejami 2005.gada otrajā pusē un tiks atmaksāti tāpat kā Eiropas Savienības struktūrfondi – pēc apstiprināto projektu pabeigšanas. Turklāt valsts un pašvaldību projektiem būs nepieciešams
15 procentu līdzfinansējums, bet privātiem projektiem – 40 procentu līdzfinansējums no pašu projektu ieviesēju līdzekļiem. Par to laikrakstu informē Finanšu ministrija.

Aluksniesiem.lv bloku ikona Komentāri