Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Slidotava būs!

Var priecāties visi slidošanas entuziasti, jo šogad slidotava aiz Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas būs. Vīri, kuri sagatavo laukumu, gaida ziemīgākus laika apstākļus un prognozē darbu sākšanu pēc nedēļas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašlaik gaida lielāku aukstumu, jo ap 0 grādu temperatūru ūdens nesalst. “Esam noblietējuši sniegu laukuma pamatam, bet siltās zemes dēļ lielākā daļa izkusa. Gaidīsim aukstumu un sniegu, lai varētu to atkārtot, cerēsim, ka zeme zem tā sasals un tad varēs mēģināt liet ūdeni, citādi tas iesūcas zemē, un darbs ir par velti. Novada sporta darba organizators Guntis Kozilāns solījis mums atbalstu – pašvaldība atbalstīs, nodrošinot ūdeni, sedzot izdevumus ledus uzturēšanai un remontēs apgaismojuma spuldzes,” stāsta hokeja kluba “Alūksne” pārstāvis Gints Teterovskis. Pašlaik kopā ar Gintu darbojas Māris Sprukulis, Andis Lācis, bet vīri ļoti cer uz pārējo hokeja entuziastu atbalstu laukuma izveidē un uzturēšanā, visi ir aicināti palīgā.

Kā ierasts, slidotavu varēs izmantot visi alūksnieši, tajā notiks mācību stundas un treniņi skolēniem. Paši hokejisti ar domu par spēlēšanu un trenēšanos mazliet iepauzē, jo aktīvo spēlētāju rindas kļuvušas retākas. Atliek cerēt uz paaudžu maiņu, bet vēl ir iespēja uzrunāt armijas daļas hokeja spēles entuziastus un kopējiem spēkiem izveidot komandu.

Jāatgādina, jau darbojas slidotava Strautiņos.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.