Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Zeltiņi – iespēja dzīvot un atpūsties skaisti sakoptā vidē

Zeltiņu pagasta pārvaldes vadītāju Elitu Laivu pagasta vadībā dažādu struktūru mijā jau varētu dēvēt par veterāni. Gluži kā viņas priekšgājēju, ilggadīgo Zeltiņu pagasta saimnieku Edvīnu Puzuli, kas Elitu šim amatam iedrošinājis un iedvesmojis. Pati viņa jokodama sevi dēvē par “inventāru,” taču varbūt tieši tāpēc Elitas acis mirdz katrreiz, kad viņa lepojas ar saviem gandrīz dzimtajiem Zeltiņiem un Zeltiņu cilvēkiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par Zeltiņiem viņa saka – tā ir iespēja dzīvot un atpūsties skaisti sakoptā vidē. Šo mērķi viņa kopā ar zeltiniešiem turpinās attīstīt.

“Varētu domāt, ka, tik ilgi pagasta administrācijā strādājot, viss ir zināms līdz sīkumam, taču tā nav, jo likumdošana nepārtraukti mainās, mainās situācija valstī, novadā, pagastā, nāk klāt jaunas prasības, ka spēj tikai sekot līdzi. Kad es 2019. gadā atsāku pagasta pārvaldes vadības darbu, man bija sajūta, ka tas jāsāk mācīties no jauna. Īpaši ņemot vērā to, ka pārvalžu vadītājs tagad ir arī grāmatvedis, lietvedis, saimniecības pārzinis, projektu vadītājs, vārdu sakot – viss vienā,” atzīst E. Laiva.

Jautāta, kādu šajā sarežģītajā laikā redz nākotni, Elita atbild, ka “ir nelabojama optimiste, un tik plāno darbus,” atzīstoties, ka jau Lieldienas cer svinēt kopā ar pagasta iedzīvotājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk par pagasta pārvaldes vadītājas ikdienu, priecīgo un ne tik priecīgo – lasiet laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.