Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Zāļu piegāde uz mājām

Foto: freepik.com

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) atgādina, ka tās tīmekļvietnē ir pieejama Aptieku karte un saraksts ar aptiekām, kuras piegādā zāles uz mājām. Šī informācija iedzīvotājiem var būt noderīga gan svētku brīvdienās periodā no 29. marta līdz 1. aprīlim, gan arī ikdienā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja iedzīvotājiem ir nepieciešamas zāles, iespējams sazināties ar Aptieku kartē redzamo tuvāko aptieku un uzzināt par konkrētu zāļu pieejamību tajā, kā arī par to saņemšanas iespējām.

Aptieku kartē var ērti meklēt sev tuvāko aptieku. To var meklēt pēc aptiekas nosaukuma vai norādot tikai pilsētas vai ielas nosaukumu. Aptieku kartē iespējams arī iegūt informāciju par visām Latvijas diennakts aptiekām.

Tajā var arī meklēt, piemēram, tikai tās aptiekas, kuras izgatavo zāles uz vietas aptiekā vai kurās ir nopērkamas veterinārās zāles. Kartē ir pieejama precīza aptiekas adrese, tālrunis un cita informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aptieku kartē ir informācija par visām Latvijas aptiekām un tā ir aplūkojama, klikšķinot uz banera ZVA tīmekļvietnes sānā. ZVA Aptieku karti regulāri atjaunina, tādēļ informācija tajā ir aktuāla un uzticama.

Savukārt, ja iedzīvotājiem ir nepieciešama zāļu piegāde uz dzīvesvietu, ZVA aicina izmantot tās tīmekļvietnē publicēto sarakstu ar aptiekām, kuras veic zāļu piegādi uz mājām.

Zāļu piegādi iedzīvotājiem uz dzīvesvietu aptiekas nodrošina, lai iedzīvotāji varētu saņemt viņiem nepieciešamās zāles, ja viņi paši nevar nokļūt līdz aptiekai vai nevar pilnvarot e-veselības sistēmā citu personu zāļu saņemšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saraksts ar aptiekām, kuras veic zāļu piegādi uz mājām, ir publicēts ZVA tīmekļvietnes sadaļā “Pacientiem un sabiedrībai > Zāles > Zāļu iegāde > Zāļu piegāde uz mājām”.

Informāciju sagatavoja Zāļu valsts aģentūras sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dita Okmane.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.