Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Zaķu skrējienā piedalījās 110 sportiski zaķi

Otrajās Lieldienās sportiski priecīgā gaisotnē aizritējis Alūksnes Bērnu un jauniešu centra un Alūksnes Kultūras centra rīkotais pasākums “Zaķu skrējiens 2022”. Šogad to organizēja jauniešu grupa “Oluksnieši” sadarbībā ar citām jauniešu grupām “Jaunie Producenti” un “10 kW radošo Citronu”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumā bija iespēja piedalīties īsos skrējienos pa vecuma grupām ( 2-4, 5-6, 7-9, 10-13, 14-114 gadi) un stipro skrējienā līdz Līkajam bērzam bez vecuma ierobežojuma. Skrējienos pavisam kopā piedalījās 110 sportiskie zaķi. Katrā vecuma grupā tika apbalvoti trīs veiklākie skrējēji.

“Pasākuma laikā bija iespēja apmeklēt radošās darbnīcas priekam un skaistumam, kurās varēja pagatavot zaķa ausis, iegūt sejas apgleznojumu un paviesoties īpaši iekārtotā fotostūrī, kā arī doties Zaķu spēlē un krāt punktus veicot dažādus uzdevumus, kā piemēram, lekšana ar maisu, olu ripināšana un olu florbols u.c. Šajā aktivitātē piedalījās 82 komandas, no tām pirmo vietu ieguva “Ambāliji” ar 51 punktu, otro vietu ieguva komanda “Fortnite” ar 48 punktiem, trešo vietu ieguva divas komandas “Spēks” un “Zariņi” ar vienādu punktu skaitu 47,” stāsta Nikolajs Rakovs no jauniešu grupas “Oluksnieši“.

Jauniešu grupa “Oluksnieši“ pateicas par sadarbību SIA “Alūksnes putnu ferma”, Z/S “Auguļi” par sarūpētajām balvām uzvarētājiem, Larisai Asilgarajevai par skaisto zaķu sporta tērpu sašūšanu, SIA “Rūpe” un “Cita opera” par sadarbību un atbalstu. Jauniešu grupām “Jaunie Producenti” un “10 kW radošo Citronu” par iesaisti pasākuma norisē. Paldies visiem dalībniekiem, tiekamies nākamgad!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.