Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Vietējās rīcības grupas zivsaimniecības attīstībai varēs saņemt papildu atbalstu

Foto: Unsplash
Attēlam ilustratīva nozīme

Valdība otrdien, 18. augustā, apstiprinājusi Zemkopības ministrijas sagatavoto grozījumu noteikumos par valsts un ES atbalsta piešķiršanu sabiedrības virzītu vietējo attīstības stratēģiju īstenošanai. “Alūksniešiem.lv” vēsta Zemkopības ministrijas pārstāve Rūta Rudzīte.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc grozījuma stāšanās spēkā uz papildu atbalstu varēs pieteikties vietējās rīcības grupas – biedrības un nodibinājumi, kurām sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas īstenošanai jau ir piešķirts atbalsts Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai 2014.–2020. gadam pasākumā “Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju īstenošana”. Minētās biedrības un nodibinājumi var papildināt vietējās attīstības stratēģiju, iesniedzot Lauku atbalsta dienestā (LAD) iesniegumu, kurā pamatota grozījumu nepieciešamība, aktualizēto vietējās attīstības stratēģiju un vietējās rīcības grupas lēmumu (kopiju) par vietējās attīstības stratēģijas apstiprināšanu.

Vietējā rīcības grupa uz papildu atbalstu varēs pieteikties mēneša laikā pēc tam, kad LAD oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” būs izsludinājis iesniegumu pieņemšanu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.