Reklāma

Vienu atbrīvo, otrs aiziet pats

Nenostrādājot pat mēnesi, no darba atbrīvots Alūksnes novada Plānošanas un attīstības nodaļas vadītājs Pauls Lielmanis. Atlūgumu iesniedzis arī Kultūras un sporta nodaļas sporta darba organizators Vilnis Veļķeris.
“Jau pieņemot darbā Paulu Lielmani, bija vienošanās, ka mēģinās. Viņam nebija pieredzes kā attīstības nodaļas vadītājam. Devām iespēju, tomēr amats nebija īsti piemērots viņam. Pauls Lielmanis neapšaubāmi ir zinošs vides speciālists, labs cilvēks, bet domājot gan par viņu pašu, gan novada attīstību, nolēmām pārtraukt darba attiecības,” laikrakstam skaidro domes priekšsēdētājs Dzintars Adlers.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.